27.06.2019 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

«Ганнібал біля воріт!», - Маринович застерігає перед загрозами фатальних змін в країні

«Ганнібал біля воріт!», - Маринович застерігає перед загрозами фатальних змін в країні

Український правозахисник, дисидент, віце-ректор УКУ Мирослав Маринович закликав проукраїнських політиків до єднання, а виборців – до відповідальності, коли країна опинилася за крок до реваншу

В аналітичній статті для видання "Збруч" Мирослав Маринович заявив: "У нинішній час одним із найактуальніших гасел є давнє римське: "Hannibal ante portas!" – "Ганнібал біля воріт!". У нашому ж випадку ворог уже не тільки біля воріт, а й усередині нашої оселі. Його голос вільно звучить на багатьох телеканалах, а його посланці навіть заговорили про "мир як українську ідею. Закликаю усіх виборців обрати до Верховної Ради тих, хто зможе сторожко й без страху стояти на чатах, а в разі потреби – й спинити нападників", - застеріг Маринович.

Правозахисник висловив підтримку партії "Європейська солідарність" та політикам, які представляють її на виборах - Миколі Княжицькому, який балотується від партії "ЄС" у Львові по округу №116, а також Андрію Парубію, Іванні Климпуш-Цинцадзе, Володимиру В’ятровичу та іншим представникам "покоління двох революцій", цінності яких сформував особистий досвід боротьби за свободу.

У парламенті 9 скликання, за словами віце-ректора УКУ, саме ці політики не дадуть здійснити фатальні для країни зміни - стримуватимуть реваншистів, коли ті розпочнуть розгортати свої прапори після виборів:

"У команду Петра Порошенка увійшло чимало досвідчених політиків, яким ми й завдячуємо багатьма здобутками останніх п’яти років. Їхній досвід дуже скоро стане на вагу золота, бо грядуть великі виклики. Як і раніше, Росія випробовує свої "штабні" розробки спершу на Молдові та Грузії, а тоді масованою атакою береться за Україну. Події у Кишиневі та Тбілісі вже окреслили почерк того "письма", що його застосують і в Києві: повна дестабілізація державно- політичного устрою, а тоді, припускаю, "рука помощи братьям". Тому наявність у Верховній Раді людей, які орієнтуються у парламентському механізмі та зможуть нейтралізувати кремлівські підступи, може виявитися рятівною", - заявив Маринович.

Радянський дисидент також закликав політиків національно-демократичного табору не займатися взаємопоборюванням - адже коли бійка у човні загрожує перевернути його, слід передусім утримати човен, а потім розбиратись, хто був правий. 

Джерело: Еспресо

Социальные комментарии Cackle