25.06.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Через негоду на заході України підтоплено понад 11 тисяч будинків, 285 населених пунктів

Через негоду на заході України підтоплено понад 11 тисяч  будинків, 285 населених пунктів

Станом на 25 червня, унаслідок повені через погіршення погодних умов на заході України підтопленими виявилися понад 11 тис. будинків у чотирьох областях. Про це інформує zaxid.net.

Найсильніше постраждала Івано-Франківська область, де підтопило 250 населених пунктів, у Чернівецькій - 37, у Львівській області - 12, у Тернопільській - 2. Загалом підтопленими виявилися понад 11 тис. будинків, з них 10 399 - в Івано-Франківській, 728 у Чернівецькій, 72 у Львівській і 37 у Тернопільській областях. У результаті стихії загинули три людини в Івано-Франківській області.

Водою пошкоджено і дев'ять об'єктів соціальної та побутової сфери, 13 390 прибудинкових ділянок. Зруйновано 117 км автодоріг, 64 мости. Частково пошкоджено 500 км автодоріг і 135 мостів.

Також через сильні дощі в Івано-Франківській та Чернівецькій області оголосили  надзвичайні заходи безпеки, сюди вилетіли прем'єр-міністр Денис Шмигаль і очільник МВС Арсен Аваков. Зокрема, повені на Прикарпатті затопили більше 4,5 тисяч будинків та зруйнували більше 90 мостів, відселити довелося майже три сотні людей.

Водою зруйнувало єдину залізничну гілку, що сполучала Івано-Франківськ із Закарпаттям. У Галичі перекрили рух мостом через Дністер, біля Калуша повінь зруйнувала міст, який після паводків 2008 року відновлювали 7 років.

На Буковині кілька сіл залишилися  без газопостачання, а в Чернівцях річка Прут вийшла з берегів і затопила  два ринки. Наразі найскладніша ситуація у гірських районах, де чимало сіл і присілків залишаються без автомобільного сполучення через зсуви ґрунту і руйнування дорожнього покриття.

Социальные комментарии Cackle