07.05.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Автобусне й залізничне сполучення планують відновити з кінця травня

Автобусне й залізничне сполучення планують відновити з кінця травня

Із 12 травня в Уряді планують почати відновлювати міське, приміське та міжміське сполучення транспорту. Спочатку хочуть відновити автобусні рейси та рух потягів, потім розглянуть можливість, як відновити внутрішні авіаперевезення. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю для Ліга.Бізнес. 

- Так, ми плануємо 12 травня відновлювати активність у містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато що залежить від того, які показники щодо поширення вірусу ми матимемо станом на 12 травня», – повідомив Владислав Криклій.

Також він зазначив, що внутрішнє авіасполучення по Україні буде запущене трішки пізніше. Однак, коли зафункціонує сполучення пасажири будуть змушені дотримуватися у ньому санітарних норм.

- Напевно будуть стримуючі рішення та обмеження: маски, термоскринінг, де це можливо, в міському транспорті можна буде використовувати лише сидячі місця. Інакше ми матимемо гіперболічне зростання захворюваності, – підкреслив міністр.

Социальные комментарии Cackle