25.05.2020 Україна Розмір шрифту: [+] [-]

Афера на довірливих - зловмисники продавали "біодобавки від коронавірусу»

Афера на довірливих - зловмисники продавали "біодобавки від коронавірусу»

Служба безпеки України викрила масштабну систему продажу біодобавок, які нібито захищають від коронавірусу, про це інформує пресслужба СБУ. На довірливих людях аферисти заробили понад мільйон доларів.

Як зазначають в правоохоронній структурі: "Кіберфахівці СБУ викрили масштабний продаж несертифікованих біодобавок через Internet-мережу та розгалужену мережу кол-центрів. Продавці робили акцент саме на властивостях препаратів, які нібито посилюють захисні сили організму від коронавірусу. Фактично комерсанти наживалися на страхах людей, вводячи їх в оману", - йдеться в повідомленні.

Організувала аферу група компаній, яка продає біологічно-активні добавки. Під час обшуків правоохоронці вилучили документи та інструкції, які підтверджують протиправну діяльність, а також понад 1,1 мільйона доларів.

Паралельно з’ясувалося, що через продаж добавок та іншої продукції зловмисники ухилялися від сплати податків і зборів в особливо великих розмірах, чим нанесли збитків держбюджету на понад 80 мільйонів гривень. У справі тривають слідчі дії.

Додамо, наразі в світі не існує спеціальних ліків від COVID-19. МОЗ закликає українців бути пильними, не займатися самолікуванням та при перших симптомах ГРВІ телефонувати своєму сімейному лікарю.   

  

 

Социальные комментарии Cackle