11.02.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Знову кращі! Учениці трускавецької школи-гімназії в лідерах всеукраїнської олімпіади з екології

Знову кращі! Учениці трускавецької школи-гімназії в лідерах всеукраїнської олімпіади з екології

Молодь Трускавця вражає своїм інтелектом, винахідливістю та наполегливістю. Днями нову перемогу у рідне місто та школу привезла учениця 10-Б класу НВК «СЗШ№2-гімназія» Анна Шип. Уся річ у тому, що старшокласниця брала участь в всеукраїнській олімпіаді з екології. На суд кваліфікованого журі трускавчанка представили власний проект “Дослідження якості фільтрів для очищення питної води” та увійшла у трійку найсильніших учасників освітніх змагань. Науковим керівником проекту дівчини є вчитель біології СЗШ№2 Михайло Пуців. Саме він і повідомив в соціальній мережі радісну новину про перемогу Анни.

До теми фільтрації води юна трускавчанка звернулася не випадково. В описі своєї роботи Анна зазначає: «Хоч вода і покриває понад 70% поверхні Землі, кількість питної води становить 2,5%. Нестача води може стати однією з найважчих проблем людства у ХХІ ст.». Загострюється проблема з питною водою і в Україні. За дослідженнями, майже 4,6 мільйонів українців з 25 регіонів України отримують воду з відхиленням від нормативних вимог.

Тож тема якісної фільтрації води напрочуд актуальна. І тут курортний Трускавець не є винятком. Оскільки місто здоров’я теж страждає від неякісної подачі води. Останнім часом те і чути сотні нарікань від мешканців щодо надходжень у їхні оселі брудної та з своєрідним неприємним запахом води. Тож є сподівання, що дослідження юної трускавчанки допоможуть вирішити ситуацію.

Ще одну перемогу на цій ж олімпіаді виборола і Софія-Анна Юричко, учениця 11-А класу, науковий керівник Марія Сидір. Дівчина теж досліджувала негаразди із водою, її робота на тему: «Якість води у моєму місті». Потенціал учнів СЗШ№2-гімназія  вражає – школярі порушують та досліджують актуальні для рідного міста проблеми і що найголовніше – роздумують над їхнім вирішенням. 

Наталя Зелена

1.jpg

2.jpgСоциальные комментарии Cackle