11.09.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Знову кращі! Трускавецькі рятувальники успішно пройшли інспекторську перевірку

Знову кращі! Трускавецькі рятувальники успішно пройшли інспекторську перевірку

Трускавецькі рятувальники отримали задовільну оцінку своєї роботи від Головного управління ДСНС України у Львівській області. Під кінець літа Головне управління ДСНС проводило традиційну ревізію усіх служб цивільного захисту населення на Львівщині. Трускавець винятком не був. Головна мета такого заходу – інспектувати готовність служб цивільного захисту курорту на випадок виникнення найрізноманітніших надзвичайних та техногенних ситуацій. Особливо прискіпливо перевіряли професійні навички, злагоджені дії та технічні можливості місцевих надзвичайників. Як розповів виконуючий обов’язки керівника підрозділу ДСНС у Трускавці Володимир Гординський, інспектував трускавецьких рятувальників особисто перший заступник начальника головного управління ДСНС України у Львівській області Іван Дідух.

- Наш підрозділ отримав низку завдань: умовне гасіння пожежі, розлиття ртуті та швидка реакція на збір небезпечної рідини, а також ряд інших пов’язаних із водяною загрозою та пересуванням у воді. Окрім цього особовий склад нашої пожежно-рятувальної частини здавав залік львівським інспекторам. Із усіма завданнями рятувальники Трускавця справилися навідмінно та отримали подяку за службу, що не може не тішити, - ділиться враженнями пан Гординський.

Окрім ретельної інспекторської перевірки професійних якостей особового складу рятувальників, у місті перевіряли справність пожежних гідрантів, які перебувають на обслуговуванні КП «Трускавецьводоканал». Тут, за словами пана Гординського, на жаль не все гаразд – деякі із гідрантів потребують негайного ремонту та оновлення, бо перебувають у неналежному стані. Питання утримання пожежних гідрантів в робочому стані у місті львівські інспектори дали вказівку взяти під особистий контроль місцевій владі.

Наталя Зелена

 

 

 

 

 

Социальные комментарии Cackle