04.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Знахабнілий держслужбовець, який втратив лице, ставши продажним, - трускавчани про мера Андрія Кульчинського

Знахабнілий держслужбовець, який втратив лице, ставши продажним, - трускавчани про мера Андрія Кульчинського

Мешканці Трускавця активно висловлюють свої думки щодо «здобутків», напрацьованих у період каденції міського голови Андрія Кульчинського. У соцмережі Фейсбук щотижня з’являються пости про незадовільну якість води. Ці дописи доповнюються чималою кількістю коментарів, хоча люди вже й не сподіваються, що нинішня влада спроможна забезпечити їх якісним водопостачанням.

Ще однією топ-темою є знищення пам’ятки архітектури ХХ століття, вілли «Великий Косинір». Міський голова Андрій Кульчинський у жоден спосіб не став на її захист, більше того, він оправдав руйнування історичної будівлі, бо, на його переконання, вона була напівзруйнованою.

Таке цинічне ставлення до історичної спадщини міста викликало хвилю.

ком.jpg

Таку ж реакцію викликає і забудова Трускавця багатоповерхівками. За каденції Андрія Кульчинського місто перетворилося у бетонний курорт, висотки спотворюють архітектурний простір історичної частини міста, - стверджують трускавчани й відпочивальники. Однак трускавецький мер не реагує. Ба більше, саме за його сприяння, очевидно, що не «за дякую», видаються нові дозволи для зведення висоток у центрі міста.

ком2.jpg

Мер Трускавця Андрій Кульчинський увійде в історію, як руйнівник курорту: введення плати за «Нафтусю» у складний карантинний період, коли заповнюваність оздоровниць міста є меншою, аніж зазвичай, перетворення історичного центру у суцільний будівельний майданчик, накопичення боргів комунальними підприємствами, які погашаються бюджетним коштом замість того, аби використовуватися їх на вирішення пріоритетних проблем Трускавця.

Вікторія УТРИНСоциальные комментарии Cackle