02.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Змінимо країну й світ разом! Старшокласники з Луганщини і Трускавця ухвалили резолюції, які відправили в ООН

Змінимо країну й світ разом! Старшокласники з Луганщини і Трускавця ухвалили резолюції, які відправили в ООН

Минулого тижня у Трускавці перебувала делегація старшокласників у супроводі вчителів із Біловодської гімназії, що на Луганщині. Це – візит-відповідь на минулорічну мандрівку одинадцятикласників НВК «СЗШ№2-гімназія» до Біловодська, що відбулась у рамках реалізації програми освітнього обміну «Змінимо країну разом» між Львівською та Луганською областями.

Про це повідомляється на сторінці у Фейсбук НВК "СЗШ 2-гімназія" м. Трускавець.

Тривалі дні підготовки, долання труднощів, хвилювання – і ось довгоочікувана зустріч гостей на пероні, сповнена дитячим сміхом, щирими обіймами та радістю.

Програма триденного перебування біловодчан була дуже насиченою, адже вони привезли із собою ділову навчальну гру «Молодіжна модель ООН», в ході якої старшокласники перевтілилися у представників різних країн світу. Тут було все: відповідний дрес-код, дипломатичний етикет, генеральний секретар, палкі промови делегатів, формальні та неформальні дебати, відстоювання позиції своїх країн.

Учні працювали у двох комітетах: «Екологічні проблеми людства» та «Реінтеграція Донбасу в Україну», обговорюючи найактуальніші проблеми світу та України. Завершилося все прийняттям резолюцій, які будуть надіслані на електронну адресу ООН, а також справжнім балом, на якому учасники презентували національні страви та костюми своїх країн.

У вільний від роботи час біловодчани разом з учнями гімназії знайомилися з Трускавцем, дегустували мінеральні води, відвідали повстанську криївку музею міста, побували на шоу з дельфінами у трускавецькому дельфінарії «Оскар», взяли участь у майстер-класі з виготовлення м’якої іграшки – гуски-символа нашого міста, яку взяли з собою на згадку про Трускавець.

У дружній та теплій атмосфері спілкування час пролетів швидко.

Така зустріч вкотре довела, що ми – одна країна, що Схід і Захід України разом, у нас спільні проблеми і вирішити їх можна лише об’єднаними зусиллями.

78574040_2448932235362552_9073579185481449472_n.jpg

фото з facebook сторінки НВК  "СЗШ№2-гімназія" м. Трускавець

Социальные комментарии Cackle