13.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Завтра частково відновлять транспорте сполучення між Дрогобичем та Трускавцем

Завтра частково відновлять транспорте сполучення між Дрогобичем та Трускавцем

Послаблення карантину, яке уряд анонсував від 11 травня, поступово повертає міста України та регіонів до життя. Відновлюють свою роботу перукарні та салони краси, запрацювали продуктові ринки, на черзі відкриття літніх терас кафетеріїв.

Не забули на Дрогобиччині і про транспорт. Як інформують перевізники МКП «Транс-Екіпаж», з 14 травня почнуть функціонувати пасажирські перевезення між Дрогобичем та Трускавцем. Наразі їздитиме лише два спецрейси. Вони курсуватимуть в курортне місто через Стебник, так як дорога з Дрогобича до Трускавця перекрита. Вартість проїзду становитиме 20 грн. Пасажирів просять дотримуватися в транспорті санітарних норм та бути в масках. Через певний час, обіцяють перевізники, громадський транспорт відновить свою роботу і в інших напрямках.

Перший рейс автобус зі станції Дрогобича в напрямку Трускавця здійснюватиме о 7.40, останній - о 20.20. Із Трускавця в сторону Дрогобича автобуси виїжджатимуть о 8.40 - перший рейс, останній о 21.20. Інтервал між рухами транспорту 30-40 хв.

Социальные комментарии Cackle