04.06.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Зарплата мера та держслужбовців Трускавця зросла у рази. Скільки це «потягне» з бюджету ще невідомо

Зарплата мера та держслужбовців Трускавця зросла у рази. Скільки це «потягне» з бюджету ще невідомо

10 травня Кабмін схвалив внесення змін до постанови КМУ від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів». Змінами передбачено збільшення посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування. Так, наприклад, посадовий оклад начальника управління та відділу міської ради зріс на 27 %, а спеціаліста на 37 %.

Для мерів населених пунктів або об'єднаних територіальних громад з населенням понад 15 тис. осіб оклад встановлено на рівні 8 тис. грн, торік він становив - 5,3 тис. грн!

Така модель оплати праці  для державних службовців запроваджена у рамках реформи державного управління в Україні. На скільки зростуть видатки з бюджету на утримання апарату Трускавецької міськради з огляду на зміни, ухвалені урядом, поки що невідомо. Як запевнив керівник фінансового управління Микола Федоричак, розпорядники бюджетних коштів ведуть розрахунки, необхідна сума буде додатково скерована під час внесення змін до показників бюджету.

Штат міської ради сьогодні налічує 132 одиниці. Торік для діяльності органів управління міста було скеровано 20,67 млн. грн, що склало 9 % видатків з міської скарбнички.

Нагадаємо, що трускавецький мер Андрій Кульчинський та  його заступники окрім окладів отримують надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50%посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років; щомісячну премію в розмірі до 100% посадового окладу; матеріальну допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати. Таке рішення було ухвалене одним з перших у листопаді 2015 року.

Галина УЛИНЕЦЬ

Читайте також: Мосьє, же не манж па… Гебен зі мір біте…


Социальные комментарии Cackle