21.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Зараз не час для експериментів. І шансу на помилку також немає

Зараз не час для експериментів. І шансу на помилку також немає

Шановні виборці Трускавецької об’єднаної територіальної громади!

Сьогодні хочу до вас звернутися і повідомити: я прийняв рішення - буду балотуватися на посаду голови нашої об’єднаної громади.


Коротко про себе

Я народився у Трускавці, тут вчився, виріс, працюю. Тут все мені рідне. Дякую трускавецькій громаді, яка 2010 року повірила мені і обрала головою міста. Одним моя праця подобалась, а іншим – ні, й кожен має рацію. Але і перші, і другі будуть єдині в тому, що:

- жив і працював я чесно, по правді служив громаді, примножував її статки і славу;
- чужого не брав, не крав і не брехав;
- кумами, сватами, однопартійцями не обзаводився і нікому привілеїв не надавав, нечистих на руку посадовців позбувався;
- партійних настанов не виконував – завжди мав свою позицію і завжди її озвучував - для мене понад усе була громада та  її інтереси. 

Я пішов на міського голову Трускавця, бо не просто вірив в місто і людей, я знав, що зробити для того, аби людям жилося комфортніше, а в бюджеті були гроші на розвиток. В мене була стратегія і я її втілив. 

Горджуся тим, що Парламентська Рада Європейського Союзу визнала Трускавець європейським містом і вручила мені для Трускавця Диплом Ради Європи.

Коли я полишав посаду, то залишив своєму наступнику місто з плюсовим бюджетом, місто з регулярним водопостачанням, куди потяг Інтерсіті привозив туристів, сувенірний ринок став комунальним і впорядкованим, з’явилася сцена для концертів, будинки перевели на індивідуальне опалення. На той момент ще ніхто не говорив про децентралізацію, кошти були дуже обмежені, і ми працювали на випередження. Розробили багато проектної документації по реконструкції вулиць (наприклад, пішохідної зони). Мені було не соромно віддавати борозни правління, я знав, що з нашими напрацюваннями та ще й зі збільшенням бюджету (з 2016 року), той, хто прийде після, зробить з Трускавця перлину.

Не всім, що я встиг зробити, я нині задоволений, але дякую громаді, що вона саме моє прізвище пов’язує з початком позитивних реформ у Трускавці, з працею без корупції і злодійства. Реформи, які ми провели в місті, працюють і приносять людям комфорт і значну економію коштів, в тому числі і міського бюджету.

Звісно, мені б хотілося продовжити те, що я починав. Але так сталося, що люди зробили свій вибір на користь іншого кандидата. Та я не з тих людей, що маніакально тримаються за посаду. Я завжди поважав думку громади, тож пішов, впевнений в тому, що далі все буде тільки краще. 

Але я помилився. Я був здивований тим, що з містом лише за 5 років може зробити некомпетентність. І мені страшно уявити, що некомпетентність і відсутність стратегії зробить з ОТГ. Нас чекають непрості об’єднавчі процеси, бюджетування, економіка, розвиток сіл і в той час розвиток самого Трускавця. Наступні п’ять років будуть непростими, але якщо все зробити з розумом – то розвиток відчує і село, і місто. 

Чому і навіщо я йду на вибори

Перше. Бо мені не байдуже, що твориться в Трускавці та в Україні - я тут живу, я тут житиму, а прийде час і спочину. Трускавець - це моє рідне місто, це мій рідний край, а за все рідне я є відповідальний. 

Я тут працюю, тут сплачую податки і мені не подобається, як ними зараз розпоряджаються, мені не подобається, що влада не радиться з громадою, як їх ефективно використати. Я хочу це змінити.

Звісно, я не претендую на монополію любові до рідного краю, ми відкриті до співпраці зі всіма силами на його благо і перспективу.

Друге. Зараз не час для експериментів. І шансу на помилку також немає. Ці п’ять років є вирішальними в долі Трускавця як курорту. Саме в ці п’ять років визначиться, чи дамо ми селам поштовх на розвиток, або ж вся працездатна молодь вже остаточно виїде за кордон. І це залежить від голови ОТГ, якого ми з вами обиратимемо 25 жовтня. 

Тому я вирішив висувати свою кандидатуру на цю посаду. Знаю, що буде непросто, знаю, що доведеться працювати тяжко, але вірю у власні сили і в людей. Разом ми зможемо все! 

Що треба зробити, і що ми зробимо

Я хочу бачити привабливим і сучасним Трускавець, я хочу бачити успішними наші села Уличне, Доброгостів, Орів, Модричі Станилю, Бистрий і Зимівки - безпечними, з нормальними дорогами і тротуарами, з належним медичним забезпеченням, комфортними для мешканців і гостей, перспективними і зайнятими на власному виробництві та інтегрованими в економічну структуру нашої об’єднаної ОТГ. І ми цього доб’ємося! 

Зараз я з командою готую масштабну стратегію розвитку ОТГ. Вона базуватиметься на потребах громади. Саме для цього ми започаткували проект «Діалог з громадою». Ми вже вивчаємо проблеми міста та сіл, їздимо на місця, спілкуємось з людьми. Я переконаний, що саме так і має бути.  

Я не хочу обіцяти абищо, я не популіст, я буду говорити лише про реальні та здійсненні речі. Хочу, щоб мій план розвитку ОТГ базувався в першу чергу на запитах самих людей.
Маємо повернути Трускавцю славу європейського курорту, маємо здобути магнетизм, йти в ногу з часом, розвиватися, пропонувати туристам безліч варіантів дозвілля та розваг, щоб стати привабливим знову. 

Я знаю в Трускавці кожну цеглину, я облазив тут кожний каналізаційний колодязь. Але тепер наша громада стає більшою і треба розуміти, що всі в ній на рівних правах, всі однаково важливі, у всіх є проблеми і роботи багато. Та все можна реалізувати, якщо маєш бачення та запал. А цього мені не займати! 
Я був і є самодостатньою людиною. На мене ніхто не вплине, мене ніхто не зіб’є з обраного шляху. Ви це знаєте, і я не маю вас в цьому переконувати. Всіх, хто має бажання і наснагу - прошу долучитися до нашої команди для праці на благо громади, для розбудови України. 


Шановна громадо!

Прошу мене підтримати. Разом творитимемо нашу нову спільну громаду для себе, для наших дітей, для щасливого майбутнього нашої України. 
Хочу вас запевнити – не падаймо духом, нам все під силу, споконвічне прагнення наших предків бути господарями на своїй землі – реалізуємо! Хай кожної миті цього духу нам надає Господь Бог!

Дякую, що ви мене почули.
Слава Україні!

Завжди ваш Руслан Козир

Социальные комментарии Cackle