25.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Залишили увімкненим – у Трускавці через обігрівач сталася пожежа в будинку

Залишили увімкненим – у Трускавці через обігрівач сталася пожежа в будинку

фото ілюстративне

Із настанням холодних осінніх днів люди все частіше починають експлуатувати електрообігрівальні прилади, щоб підвищити градус тепла в своїх оселях. Та от лихо – обігрівальні прилади, залишені увімкненими в оселі без нагляду, можуть наробити чималого лиха. У Трускавці 25 вересня, ближче до полудня, в провулку Тихому, 2 спалахнула пожежа в приватній господі.

За попередньою інформацією – кімнати будинку власники здавали в оренду відпочивальникам. Пожежа спалахнула в одній із кімнат. Помітивши дим, який виривався крізь вікна, сусіди зателефонували у службу «101». Як розповів Василь Несенюк, представник пожежно-рятувальної служби курортного міста, до ліквідації вогню було залучено 2 спецавтомобілі та 9 працівників особового складу пожежної частини Трускавця.

- Осередок займання пішов від обігрівача, який був увімкнений у розетку. Найімовірніше, що провід замкнуло. Однак це встановлюватимуть спеціалісти та поліція. На момент нашого прибуття від вогню зайнялися м’які меблі, крісло згоріло повністю. Пожежу було ліквідовано швидко та оперативно. Вогонь не поширився на  інші кімнати, на щастя, в момент займання нікого в оселі не було, - розповів пан Несенюк.

Рятувальники зазначають – в осінньо-зимовий період слід бути обачним із використанням обігрівальних приладів. На них в жодному разі не можна сушити одяг та залишати увімкненими без нагляду дорослих.

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle