13.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Забрали котельні – відмовляємось від обслуговування шлагбаумів! КП «Трускавецьтепло» віддає майно

Забрали котельні – відмовляємось від обслуговування шлагбаумів! КП «Трускавецьтепло» віддає майно

Згоріла хата – то нехай горить і стодола! За таким народним принципом вирішив діяти керівник КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар. Очільник комунального підприємства звернувся з проханням забрати з балансу підприємства шлагбауми, які їхня структура свого часу встановила на вулицях Т. Шевченка та С. Бандери з метою обмежити в ці пішохідні зони міста рух транспорту.

Влада на виклик не забарилася із відповіддю - на сайті міської ради оприлюднили проект рішення передачі шлагбаумів на баланс КП «Парк курортний». Відмова Руслана Крамара обслуговувати шлагбауми – рішення не стільки прагматичне, як, ймовірно, вмотивоване його образою на дії очільника міста Андрія Кульчинського. Влітку міське керівництво ініціювало процес передачі автономних котелень відділам освіти, культури та міської лікарні. Таке рішення було зумовлене тим, що обслуговування котелень без посередництва «Трускавецьтепло» економитиме міському бюджету 2-3 млн грн на рік.

У відповідь на такі дії  пан Крамар погрожував колапсами та холодом у садках, школах та лікарні оздоровниці. Однак прогнозованого паном Крамаром кінця світу не сталося – старт опалювального сезону у бюджетних установах міста розпочався вчасно.

Другим шокуючим фактом для КП «Трускавецьтепло» стало ще одне рішення влади - забрати у підприємства обслуговування соціального маршруту №3. Відтак  кількома тижнями тому на засіданні виконкому повідомили – переможцем нового конкурсу з обслуговування №3 маршруту в оздоровниці стало МКП «Транс-Екіпаж».

Що й казати – чорна кішка таки серйозно пробігла між Русланом Крамарем та Андрієм Кульчинськм, якого очільник «Трусквецьтепло» активно підтримував та агітував на місцевих виборах у 2015 році.

Вікторія Утрин

Социальные комментарии Cackle