24.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

За купання в питному озері Трускавця - притягатимуть до відповідальності

За купання в питному озері Трускавця  - притягатимуть до відповідальності

Щороку у Трускавці у літню пору не бракне любителів відпочинку на лоні природи. Для засмаги та купання люди обирають і питне  озеро, яке не призначене для відпочинку на ньому. Оскільки питне водосховище оздоровниці, що на річці Воротище, знаходяться в межах першого поясу зони санітарної охорони водних об’єктів. Відповідно до цього купання у ньому та перебування сторонніх осіб на території важливого водного об’єкту для міста - заборонені.
 
Однак, такі заборони та встановлення інформаційних щитів не надто зупиняють любителів окунутися у плесі питного озера. Вражає і той факт, до купання люди агітують  і своїх домашніх улюбленців.  
 
Масові купання на питному озері фіксують камери відеоспостереження, встановлені у цьому мікрорайоні. У Трускавці стверджують – на території питного водосховища патрулювання нестимуть поліціянти та притягатимуть до відповідальності порушників закону. 
 
У поліції міста стверджують - дії осіб, які порушують закон та купаються у питному озері Трускавця, містять ознаки адміністративного правопорушення, за яке передбачена відповідальність згідно ст. 59 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) «Порушення правил охорони водних ресурсів». Такі дії тягнуть накладення штрафу.

Фото з Трускавецького вісника

11-34-36-oz1-1024x576.jpg

11-35-11-oz3-768x432.jpg

11-35-20-oz6-768x432.jpg

Социальные комментарии Cackle