17.07.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

З велосипедом на «ти»! У Трускавці пройде Міжнародний велосипедний зліт любителів двоколісних

З велосипедом на «ти»! У Трускавці пройде Міжнародний велосипедний зліт любителів двоколісних

Фото із сторінки Миколи Іваника - Португалія, 15 турнір Європейський велотиждень


У передчутті грандіозного спортивного дійства! Трускавець має усі шанси приймати у 2022 році потужну гвардію велоспорстменів – в оздоровниці хочуть провести Європейський велотиждень. Із 15 таких Міжнародних змагань, які цьогоріч проходили у Португалії, місто Белмонте, днями повернувся знаний у Трускавці дослідник старовини, активний містянин та водночас спортсмен Микола Іваник. Як запевняє чоловік 23-27 липня у курортній оздоровниці стартує 17 Міжнародний велосипедний зліт Трускавця. Дійство має на меті об’єднати не тільки спортсменів нашого краю, але й велосипедистів із сусідніх країн: Польщі, Словаччини, Латвії та Білорусі. Впродовж 4 днів змагань, за словами Миколи Іваника, велоспортсмени подолають 4 абсолютно різні за ступенем важкості дистанції та насолоджуватимуться красою гір та краєвидів нашого краю на своїх двоколісних.

- Перший найпростіший маршрут буде пролягати за напрямком Трускавець-Стебник-Довголука-Маршин і повернення у Трускавець через Стрий. Відтак інші веломаршрути будуть проходити у напрямку Східниці, Рибника, Самбора тощо. Цьогорічний трускавецький зліт велосипедистів - це немов генеральна репетиція перед Міжнародними змаганнями, які плануємо організувати в Трускавці у 2020 році, - переконує пан Іваник.

Загалом до трускавецького зльоту велоспортсменів маю на меті залучити кілька районів – Дрогобицький, Самбірський, Сколівський, Турківський, Стрийський. Микола Іваник каже - Трускавець, як відома на увесь світ оздоровниця, має усі шанси стати велостолицею Львівщини – для цього місту слід розвивати велокультуру, створити доріжки та проводити змагання. Ініціативні трускавчани уже готові стукати в усі двері та лобіювати це питання в Львіській ОДА та в міській раді, особливо що стосуються створення велодоріжок. Наразі ж небайдужі закликають усіх любителів двоколісних долучатися з 23 по 27 липня до трускавецького зльоту велосипедистів та продемонструвати усім, що велосипед – це не лишень засіб пересування, але й активний відпочинок та користь для здоров’я.


Наталя Зелена


Социальные комментарии Cackle