22.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

З початку серпня у Трускавці планують відкрити дитячі садки

З  початку  серпня у Трускавці планують відкрити дитячі садки

Таку інформацію озвучи у Трускавецькій міській раді на робочій нараді з керівниками дошкільних установ міста. За словами начальника місцевого відділу освіти Ореста Лобика – садочки оздоровниці планують відкрити орієнтовно з 3 серпня. Відповідне рішення має затвердити міська комісія ТЕБ і НС.

Під час наради з керівниками дошкільних установ обговорили такі актуальні робочі питання: прийняття дітей в ДНЗ після чотирьох з половиною місяців відсутності, санітарно-епідеміологічна безпека малечі та вихователів, харчування дітейтощо. Попередньо вирішено, що старші групи у Трускавці не набиратимуть: за словами Ореста Лобика у цьому немає сенсу. Оскільки виходить, що дітей слід брати в садочки тільки на один місяць, адже з вересня вони вже ідуть до школи.

- Поки що незрозуміло як бути з групами раннього розвитку, адже дітей трирічного віку вихователям чи няням доводиться брати на руки, а тепер має бути тільки безконтактне спілкування. Так що очевидно діти віком 3 років в садочки не підуть, принаймні до вересня, - коментує пан Лобик. 

Також за новими правилами  не можна об’єднувати групи, адже кількість дітей в них не може бути такою, як до карантину. Сімейні лікарі видаватимуть дітям довідки про відсутність перебування в контакті з епідоточенням. Батьки даватимуть письмову згоду на дотримання дитиною санітарно-епідеміологічних протикарантинних заходів.

Обговорювали на нараді і питання відкриття логопедичних груп. Орест Лобик повідомив, що паралельно з відкриттям дитсадків планують відкрити інклюзивно-ресурсний центр.

Вихователі садків вже провели моніторинг скільки приблизно дітей готові піти в дошкільні навчальні заклади у серпні. Орієнтовна цифра – 370 дітей. До запровадження карантину всі п’ять садків Трускавця відвідувало 840 вихованців. В літній період садки відвідує переважно 50% малечі, інформує прес-служба ТМР.

Социальные комментарии Cackle