02.03.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Юні трускавецькі футболісти - призери всеукраїнського турніру «Відкритий зимовий кубок Трускавця»

З 27 лютого до 1 березня у Трускавці в спортивно-оздоровчому комплексі  дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» відбувся всеукраїнський юнацький турніру з футболу «Відкритий зимовий кубок Трускавця».

Вихованці відділення футболу «Спортовця» (тренер Олег Оринич), виборовши чотири перемоги у своїй підгрупі та уступивши у фінальному поєдинку з рахунком 2 : 3 команді «Надія» (м. Камянське Дніпропетровської обл.), вибороли ІІ місце, Кубок та срібні медалі серед юнаків 11-12 років.

У віковій групі 13-14 років трускавецькі футболісти також вийшли у фінал і зігравши у нічию з командою «Спарта» (м. Львів) стали срібними призерами всеукраїнського турніру за результатами пенальті 1 : 3.

Всього у юнацькому турнірі з футболу змагались 24 команди юнаків 9-10, 11-12, 13-14,  років з 8 областей України - Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Миколаївської, Чернівецької, Київської та Львівської.

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»