13.11.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Як трускавецький мер проштовхує потрібні рішення, підтримуючи рейдерів від «Свободи»

Як трускавецький мер проштовхує потрібні рішення, підтримуючи рейдерів від «Свободи»

«Джерела Трускавця» розповідали про захоплення земельної ділянки у Трускавці завдяки спланованій рейдерській схемі. До її реалізації причетні керівники й начальники відділів міськради. Проект рішення сесії Трускавецької міської ради про надання дозволу фірмі «Нові технології девелопмент» на виготовлення документу із землеустрою ділянки на вул. Бандери, 31 погодили: заступник міського голови Олексій Балицький, секретар ради Наталія Пономаренко, головний архітектор Трускавця Зіновій Кушнір, голова земельної комісії Юрій Наконечний.Цільове призначення ділянки - для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Для того, щоб отримати землю в обхід аукціону новостворена фірма «Нові технології девелопмент», яку пов’язують з депутами-свободівціями Юрієм Наконечним й Богданом Габшієм, зареєструвала право власності на неіснуючу будівлю. І, намагаючись приховати сліди протиправних дій, звернулася до виконавчого комітету міськради з проханням присвоїти споруді іншу поштову адресу.

Перебіг розгляду на засіданні виконавчого комітету цього питання журналісти нашого ресурсу також докладно висвітлювади. На відео зафіксовано, як головний спеціаліст Управління містобудування, архітектури та землекористування Анатолій Лютов зачитує проект рішення, наголошуючи, що є зауваження від юридичного відділу міськради.


Міський голова Андрій Кульчинський на це жодним чином не реагує, а, повідомивши, що за адресою на вул. С. Бандери, 31 є два об’єкти нерухомого майна, один з яких належить ТОВ «Лемар-Євросервіс», а інший - ТзОВ «Нові технології девелопмент», ставить на голосування присвоєння нової адреси: вул. С. Бандери, 31а.

Таким чином трускавецький мер неприховано і усвідомлено лобіює інтереси рейдерів, оскільки володіє інформацією про те, що будівлі, на яку «Нові технології Девелопмент» оформили право власності, взагалі не існує! На цей факт вказала керівник юрвідділу Олена Савченко у зауваженнях до проекту рішення: «Будівля відсутня і на земельній ділянці є лише фундамент, а вказані відомості у технічному паспорті с недостовірними».

Пані Олена також повідомила, що у розпорядженні Трускавецької міської ради є відомості, що на будівлю, площею 451,7 кв. м за адресою С. Бандери, 31, було оформлено право власності ЗАТ "Житняк" та видано свідоцтво про право власності на об’єкт нерухомого майна, згідно з рішенням виконавчого комітету Труcкавецької міської ради від 27.04.2000 р.

Тобто міський голова Андрій Кульчинський був повідомлений про злочинні дії фірми «Нові технології Девелопмент», яка оформила право власності на неіснуючу споруду. Однак виставив проект рішення на голосування, засвідчивши таким чином, що також є причетним до рейдерської схеми захоплення землі у Трускавці, у результаті якої збитки, завдані громаді, можуть сягнути понад 5 млн гривень.

Микола ПЕТРІВ
Социальные комментарии Cackle