13.06.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Я не здамся без бою-2: Руслан Крамар хоче паралізувати роботу міської лікарні

Я не здамся без бою-2: Руслан Крамар хоче паралізувати роботу міської лікарні

Історія про те, як керівник КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар викликав полісменів на територію центральної лікарні міста через те, що на дверях автономної котельні, яка за рішенням сесії передана на баланс медзакладу, поміняли замок – отримала своє продовження. Сьогодні, 13 червня, пан Крамар заборонив кочегару приступити до своїх обов’язків – прийти до котельні та подати пар із неї до пральні медзакладу. Пара пральні необхідна для стерилізації білизни, яку використовує лікарня як для палат, так і для операційної.

За словами пана Стасика, керівник КП «Трускавецьтепло» вирішив через їхню котельню, яка наразі є єдиною задіяною в літню пору через потребу в парі, чинити тиск на лікарню, її адміністрацію та владу міста. Зухвалими маніпуляціями пан Крамар відкрито демонструвати своє несприйняття рішення сесії міської ради від 7 червня про передачу котелень із балансу «Трускавецьтепло» на баланс відділу освіти, культури та міської лікарні.  

- Через те, що ми не забезпечені парою, лікарня може призупинити проведення операцій, оскільки маємо шанс опинитися без стерильної білизни, яка нам необхідна. Наша пральня стоїть без роботи другий день, - наголошує Ігор Стасик. – Звичайно, у складній ситуації ми будемо змушені шукати  вихід – не виключено, що постільну медичну білизну будемо змушені віддати на прання та стерилізацію в приватну структуру, однак це додаткові витрати для нас.

Також керівник лікарні прокоментував вчорашню спробу пана Крамара викликати поліцію у їхню установу, буцімто через заміну невідомими особами замка на дверях котельні. «Про те, що замок змінено, пан Крамар добре знав. Оскільки кочегар, який приходив до нас кілька разів на тиждень та запускав пар для пральної, був про це попереджений і брав ключі від нового замка у нашого сторожа. У той час пан Крамар пише заяву в поліцію, що невідомі особи змінили замок на котельні. Паралельно директор комунального підприємства викликає стражів порядку і приїздить із ними на територію лікарні  і бере участь в оточенні котельні», - розкриває  перебіг подій Ігор Стасик.

Такі дії керівника КП « Трускавецьепло» демонструють – Руслан Крамар не має наміру миритися із відходом майна з балансу комунального підприємства. У ситуації , що виникла, дивує і позиція мера Трускавця пана Кульчинського – його підлеглий, держслужбовець вчиняє тиск на медичний заклад міста та відкрито хоче паралізувати його роботу. Однак жодного офіційного звернення та реакції на цей конфлікт від пана Кульчинського досі немає.

Вікторія Утрин

Социальные комментарии Cackle