05.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Вулиця Помірецька у Трускавці нагадує руїну! Мешканці скаржаться – влада розводить руками

Вулиця Помірецька у Трускавці нагадує руїну! Мешканці скаржаться – влада розводить руками

Купи піску й величезні ями на дорозі! Зруйнована вщент вулиця Помірецька у Трускавці шокує своїм виглядом! Мешканці нарікають, що під час злив пісок і намул наносить на подвір’я будинків, пройти чи проїхати вулицею тоді взагалі неможливо. Вони самотужки намагаються бодай якось "відремонтувати" дорогу, засипаючи ями цеглою або шифером.

- Пісок набивається у взуття дітей й перед тим, як зайти у дитсадок, доводиться його витрушувати, - розповідають молоді мами.

Саме цією дорогою родини з дітьми, які проходять реабілітацію у клініці Володимира Козявкіна, добираються до бювету мінеральних вод. Не складно собі уявити, які враження у них залишаються від Трускавця і як щиро «дякують» владі міста за таку турботу про людей.

Ремонт на цій вулиці розпочався цього року, - розповіли в Управлінні житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради. Переможцем тендеру є приватне підприємство «Дорсервіс», яке частково поміняло каналізаційні мережі, у планах - завершити реконструкцію дощової й побутової каналізацій. Найближчим часом підприємство продовжить роботи.

06.jpg

Як повідомив керівник управління ЖКГ і Б Сергій Максимич, на виконання робіт на вулиці Помірецькій цього року передбачено 2,2 млн грн з міського бюджету, таким є попередній кошторис для реконструкції мереж. А з обласного бюджету надійде 1 млн грн - ці кошти будуть використані на замощення тротуарів.

Асфальтування дорожнього полотна на Помірецькій цього року не передбачається! Для цього потрібно понад 3 млн грн, а міська скарбниця, як відомо, недоотримає значних надходжень. Тому, аби бодай частково зменшити незручності для мешканців і гостей курорту, комунальники планують засипати вулицю щебнем. І на цьому все! Капітальний ремонт наразі не завершать!

10.jpg

Ось такими є пріоритети трускавецької влади! Зате з бюджету виділили гроші на погашення боргу трускавецького водоканалу, який виник через некомпетентність міського голови Андрія Кульчинського і профільного заступника Олексія Балицького. Посадовці проґавили у 2016 році вчасне встановлення тарифу з водопостачання для, а тепер борги за їхню злочинну бездіяльність повинні компенсувати трускавчани.

Цьогоріч у березні міському водоканалу уже скерували з бюджету 1,4 млн грн. Таку ж суму планують виділили й у серпні – депутати проголосували за черговий транш для підприємства-боржника. Загалом цього року допомога міста склала 2,8 млн гривень, минулого року - 1,4 млн грн! Тобто загалом 4, 2 млн грн грн на погашення боргу водоканалу! Ось вам і асфальтування Помірецької й інших вулиць у Трускавці, які перебувають у такому ж занедбаному стані!

Нагадаємо, що з початку каденції Андрія Кульчинського надходження до міського бюджету зростали щороку на 60 -80 млн грн млн грн завдяки змінам у Бюджетному і Податковому кодексах! Маючи такий потужний фінансовий ресурс, можна було відремонтувати вулиці, курортний парк, вирішити проблему з очисткою води з питного водосховища. Натомість кошти трускавецьких платників податків міський голова скеровував на святкування Днів міста, ралі, конкурси ім. Магомаєва й інші розваги. І нині маємо результат – грошей у звичних обсягах нема, роботи не завершені, перспективи у Трускавця з цією владою – катастрофічні!

Ольга КУЦ

03.jpg

04.jpg

05.jpg

12.jpg

08.jpg

09.jpg

11.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Социальные комментарии Cackle