03.07.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Вранці гроші – ввечері стільці: у Трускавці відділ культури виплатив кошти за відео, якого ще немає

Вранці гроші – ввечері стільці: у Трускавці відділ культури виплатив кошти за відео, якого ще немає

У Трускавці на початку червня відбулося спортивно-розважальне свято «Парний чемпіонат України зі стронгмену 2018». Запроведення спортивного дійства, яке тривало 4 години, з міського бюджету заплатили 190 тис грн. Окрім цього трускавецька посадовці вирішили також спонсорнути зйомки сюжету про перебіг чемпіонату під назвою «Богатирі у Трускавці». Міський відділ культури 8 червня уклав договір на 60 тис грн з ТзОВ «Мистецька майстерня» щодо виготовлення і трансляції відео про змагання. У договорі між замовником і виконавцем вказано, що оплата вартості послуг «Мистецької майстерні» проводиться після фактично наданих послуг й підписання акту виконаних робіт.

Акт з директором «Мистецької майстерні» Сергієм Глухоманом керівник відділу культури Тетяна Татомир уклала з 11 червня, а вже 14 червня з бюджету Трускавця були скеровані кошти на рахунок товариства.

Де саме транслювався сюжет про змагання стронгменів у Трускавці і наскільки він є ефективним у плані промоції курорту? - на це запитання ми попросили відповісти керівника «Мистецької майстерні» Сергія Глухомана.

Пан Сергій повідомив, що станом на сьогодні сюжету ще немає, змонтовано лише трейлер. А повна версія відео буде готова лише на початок нового спортивного сезону, тобто не раніше 29 вересня. Змагання покажуть на каналі новин 24,  опісля відео виставлять на офіційному каналі у YouTube Федерації стронгменів України. Щодо реклами курорту – то коментатор час від часу нагадує, що змагання відбуваються у Трускавці.

Отже, керівник міського відділу культури Тетяна Татомир завірила своїм підписом Фількину грамоту. Акту виконаних робіт не могло бути станом на 8 червня, оскільки трансляція сюжету про Чемпіонат стронгменів у Трускавці, що є вимогою тендеру, відбудеться аж наприкінці вересня. На підставі чого ж тоді скерували бюджетні кошти? Сергій Глухоман, мабуть розуміючи, що йдеться про протиправні дії держслужбовця, з посмішкою повідомив: оплата здійснена є на основі трейлеру. До слова, він був виставлений у YouTube 22 червня, тобто на момент оплати не було здійснено навіть його трансляції, і набрав трохи більше 100 переглядів.


Як бачимо, сподіватись на те, що ролик прорекламує Трускавець не доводиться – натомість у ньому піарять трускавецького мера. Щоправда, Андрій Кульчинський, який не вирізняється спортивною статурою, на фоні найсильніших чоловіків України виглядає доволі непрезентабельно. Тож кошти трускавецьких платників податків використані вкрай неефективно – жодної користі ні для розкрутки мера, ні для міста-курорту!

P. S. А щодо дій завідувачки відділу культури Трускавецької міськради Тетяни Татомир мало б бути проведене службове розслідування. Сподіваємося, профільний заступник  міського голови Олександр Ткаченко виконає свої службові обов’язки і зупинить нецільове використання бюджетних коштів.

Галина УЛИНЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle