30.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Возитимуть комунальників та інвентар. «Парк курортний» в останні дні року придбав вантажно-пасажирську машину

Возитимуть комунальників та інвентар. «Парк курортний» в останні дні року придбав вантажно-пасажирську машину

Потреба в новій автівці, запевняють в «Парк курортний», постала давно. За словами директора комунального підприємства Назара Веретка, кілька років поспіль комунальники їхньої установи послуговувалися двома старенькими «газельками», ресурс яких вичерпаний до неможливості. Тож машини доводилося більше ремонтувати, ніж їздити ними. Новий ж Рено Мастер, який комунальна установа придбала в ці дні, обійшовся КП «Парку курортному» у 870 тис грн, автівка 2019 року випуску. За словами пана Веретка, машина буде перевозити двірників та інвентар, таким чином комунальники швидше пересуватимуться курортним містом та прибиратимуть його. 

- Купували машину через оголошений тендер. Із вимог до нової автівки було те, що вона повинна мати потужний вантажний відсік та пасажирські місця, щоб перевозити комунальників. Машина є дизельною і це дозволятиме нам економити на пальному. Машину ми вже випробовуємо, - розповів Назар Вереток. 

Що важливо – новенький Рено Мастер КП «Парк курортний» придбав за власні кошти підприємства. Як наголосив керівник установи пан Веретко, гроші їхнє підприємство почало збирати на автівку ще з 2018 року. 

- Суму у понад 800 тис грн нам вдалося акумулювати завдяки збору орендної плати із сувенірного ринку та МАФів, що в центрі міста, а також вилучити за послуги, які надає час від часу наше підприємство, - пояснив пан Веретко. 

Придбанню нової вантажно-пасажирської машини в КП «Парк курортний» радіють усі: від адміністрації до рядових працівників. Комунальники кажуть – тепер їм не доведеться тягнути робочий інвентар у руках, а їх а для прибирання вулиць курортного міста розвозитиме комфортабельна робоча машина. 

 

Наталя Зелена

 

Социальные комментарии Cackle