23.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Визначено переможця тендеру на будівництво об’їзної дороги до Трускавця! Ціна робіт - 225 млн грн

Визначено переможця тендеру на будівництво об’їзної дороги до Трускавця! Ціна робіт - 225 млн грн

Нову об’їзну дорогу до Трускавця, яка з’єднає місто-курорт із Дрогобичем, збудує компанія «Автомагістраль-Південь» за 224,8 млн грн. Фірма стала переможцем тендеру на офіційному майданчику закупівель Prozorro, результати оголосили 23 липня.  

В найближчий час Служба автомобільних доріг Львівської області підпише договір із переможцем, тоді ж і стартуватимуть дорожні роботи, пише zaxid.net.

Нову дорогу протяжністю 3,8 км прокладуть від перехрестя між Модричами і Сільцем в об'їзд Трускавця. Магістраль вийде на існуючу дорогу, що веде з Борислава в районі трускавецького озера. На початку та в кінці дороги облаштують кільця для безпечного проїзду перехресть. Завершити будівництво дороги планують до кінця наступного року.

Служба автомобільних доріг визначала переможця тендеру на будівництво об’їзної дороги Трускавця із 4 претендентів. Перемогу здобуло ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Єдиними конкурентом цієї фірми під час торгів була компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл», чия пропозиція була лише на дві гривні вищою. За даними YouControl, ТзОВ «Автомагістраль-Південь» належить одеситам Валерію Короткову та Олегу Наливанному.

Нагадаємо, що на думку фахівців, які багато років досліджують проблеми карстонебезпечних зон, об’їзний шлях є більш небезпечним, ніж існуючий. Керівник наукового центру ТзОВ «Інститут «Гірхімпром» Анатолій Гайдін стверджує, що проєкт нової дороги до міста-курорту складений з порушенням будівельних норм.

Як відомо, 17 березня рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відрізок траси Дрогобич-Трускавець був перекритий для проїзду усіх видів транспорту. Офіційна версія – небезпека після утворення карстового провалля у межах другого рудника стебницького «Полімінералу».

Социальные комментарии Cackle