13.01.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Витратилися двічі! Для школи №1 Трускавця закупили вішалки в гардеробну, яку відремонтували ще рік тому

Витратилися двічі! Для школи №1 Трускавця закупили вішалки в гардеробну, яку відремонтували ще рік тому

Нарешті будуть із вішалками! Відділ освіти Трускавецької міської ради докупив на 175 тис грн вішалок в гардеробну СЗШ №1. Ця історія бере свій початок ще в 2018 році. Тоді  було оголошено тендер на капітальний ремонт входу та частини коридору, що на першому поверсі школи.

Перемогу у конкурсі здобуло ТОВ «ТКО «Комфорт- сервіс», яке належить до улюблених підрядників трускавецької влади. Підприємство зареєстроване  у квартирі 12 на вул. Сагайдачного, 26. Прихильність місцевих посадовців пояснюється тим, що дотичним до цього підприємства є Олег Кабальний, який наближений до заступника трускавецького мера Олександра Ткаченка. Вони разом заснували міську організацію «Єдиного центру» Віктора Балоги, діяльність якої вже припинена.

Трускавецький відділ освіти впродовж 2018-2019 років замовив робіт у ТОВ «ТКО «Комфорт- сервіс» на 4, 45 млн грн: йдеться про капітальний ремонт «Спортовця», капітальний ремонт внутрішнього дворика школи №1. Ну й, звісно, ремонт коридору у першій школі, кошторисна вартість якого сягнула 953 тис грн. Частково були використані кошти завдяки участі в обласному конкурсу місцевих ініціатив, до фінансування робіт також долучалися батьки учнів.

Вхід в школу та коридор ТОВ «ТКО «Комфорт- сервіс» відремонтував, в укладений договір замовник двічі вносив зміни, збільшуючи бюджетне фінансування у 2018 році. Судячи з інформації, вказаній у дефектному акті,  тут відбивали штукатурку зі стін, демонтували трубопроводи опалення, розбирали покриття підлоги, повністю оновлювали теплопостачання й освітлення.

А от із гардеробною, яка розміщена на першому поверсі навчального закладу, виник конфуз. Річ у тому, що гардеробне приміщення поділили на блоки, які засклили віконними системами та встановили до них двері. Таким чином гардероб школи набув вигляду окремих кабінок. Та красиві зовні гардеробні кабінки виявилися абсолютно не придатні до експлуатації, оскільки вішати речі школярам там було ніде, ні  гачків  для одягу, ні вішалок там не передбачили.

Відтак на адресу відділу освіти посипалися численні скарги від батьків школярів – мовляв кому потрібен такий дороговартісний ремонт, коли діти не мають можливості свої речі залишити в гардеробній і змушені брати їх за собою в класи. Тож тривалий час нові кабінки простоювали зачинені. Під кінець 2019 року парадоксальна ситуація з гардеробною школи зрушила з мертвої точки – відділ освіти за місцеві кошти оголосив тендер на закупівлю вішалок в школу. Згідно інформації сайту Прозорро їх придбали 12 штук і коштують вони 175 тис. грн.

Як повідомив керівник відділу освіти Трускавця Орест Лобик, днями в курортне місто прибудуть фахівці із Харкова, які встановлять ці вішалки. Хочеться вірити, що епопея із гардеробною першої школи таки буде завершена.

Нагадаємо, шо ремонт частини шкільного коридору обійшовся трускавецьким платникам податків у понад мільйон гривень. Дітям – усе найдорожче?

Ірина Романова 

Социальные комментарии Cackle