Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Вишили власноруч мапу України! Учні трускавецької школи-гімназії вразили креативом

Минулого року найбільша вишиванка Львівщини - цьогоріч вишивана мапа України. цими днями учні НВК «СЗШ№2-гімназії» креативно відзначили День вишиванки у рідному навчальному закладі. Підготовка до свята розпочалася кілька місяців тому – тоді  керівник  8-А класу Катерина Каралюс озвучила цікаву ідею: родзинкою свята може стати велика вишивана карта України. Учні школи ініціативу підхопили – відтак розпочалися місяці копіткої праці – вишивання мапи. Як розповідає  пані Каралюс, Україна багата культурою та традиціями,  серед яких  вишивка, яку слід плекати та леліяти.

- Цьогоріч сценарій шкільного свята вишиванки випала нагода робити моєму класові. Підхопивши ідею вишиваної мапи України ми стали усією школою її реалізовувати. Свято згуртувало нас, як і сам процес вишивки.

Розбивши мапу України на окремі області, кожен взявся вишити її певну частинку приманним цьому регіону візерунком. У деяких класах до вишивання долучилися батьки учнів та й самі педагоги, як от, наприклад заступник директора з навчально-виховної роботи Любов Чайковська, яка вишила усю Дніпропетровську область самотужки.   

Коли  усі елементи мапи  були вишиті - її зшили! Розмір вишиваної України вражає – 7 на 5метрів! Урочисто вишивану карту України на подвір’я школи занесли у день свята та розмістили на фасаді навчального закладу, щоб усі охочі мали можливість не тільки сфотографуватися, але й оцінити старання та креатив колективу усієї школи.

Доповненням до цікавого дійства стали не менш оригінальні творчі номери учнів  школи -  у  національних  одностроях школярі танцювали, декламували вірші та виконували пісні. Свою лепту у яскраве свято внесли і батьки. Їхніми стараннями та руками у холі школи постала оригінальна фотозона до дійства, а на подвір’ї навчального закладу кошик, у якому розмістили пасхальні продукти, у які вміло перевтілилися  в оригінальних костюмах учні молодших класів. Свято вишиванки  того дня таки об’єднало усю шкільну родину навчального закладу та додало натхнення учням на нові цікаві творчі звершення.

   - Минулого року ми вишили найбільшу вишиванку Львівщини. Цьогоріч вразили як місто,так і, сподіваємося, область найбільшою вишиваною картою України. Творчість наших дітей не має меж – і ми дуже раді цьому. У спільному тандемі із креативними педагогами нашої школи та батьками ми готові і далі творити та розвивати таланти трускавецької молоді, - резюмує директор  навчального закладу Роман Гудзеляк.

Наталя Зелена 
Социальные комментарии Cackle