24.09.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Вихованки ДЮСК «Спортовець» - вибороли ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з тенісу

З 14 по 18 вересня у Львові проходив Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Кубок області пам'яті Ф. Кулечка». До участі у змаганнях зголосилося біля 80 спортсменів із Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Одеської та Київської областей.Серед спортсменів були і вихованки відділення тенісу трускавецького ДЮСК «Спортовець», інформує пресцентр ТМР. Зокрема трускавецькі тенісистки Анастасія Опольська та Неоніла Марущак (тренер ДЮСК Ігор Микитин) зуміли вибороли ІІ місце та срібні медалі у турнірі.

У фінальному поєдинку в парному розряді серед дівчат до 16 років трускавчанки уступили першість дуету зі Львова та Києва.