08.05.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Видовища як пріоритет трускавецької влади! На чемпіонат зі стронгмену освоять майже 250 тис грн з бюджету

Видовища як пріоритет трускавецької влади! На чемпіонат зі стронгмену освоять майже 250 тис грн з бюджету

Хліба чи видовищ? Схоже, відповідь на це запитання у трускавецьких посадовців однозначна: святкувати і то з розмахом! Не встигнуть мешканці й гості відзначити День міста, як на них очікуватиме ще один захід - «Парний чемпіонат України зі стронгмену 2019».

Спортивне-розважальне свято відбудеться 23 червня на Майдані Незалежності,тут буде змонтовано площадку розміром 17 на 40 метрів для показових виступів. Дійство триватиме 4 годин і обійдеться міському  бюджету у 249 тис грн!

Такі вимоги містяться у тендерній документації, оприлюдненій відділом культури Трускавецької міськради ( керівник Тетяна Татомир) на ProZorro.

Окрім цього переможець торгів зобов’язується залучити для участі в заході 14 – 16 атлетів та  сертифікованих суддів зі стронгмену, проводити  конкурси серед глядачів і забезпечити модерування чемпіонату  Василем Вірастюком, володарем титулу «Найсильніша людина світу 2004».

Переможцем тендеру відділу освіти став київський підприємець Сергій Конюшок. Саме він забезпечував проведення чемпіонату  торік і позаторік, отримавши відповідно 190 тис грн і 150 тис грн з бюджету Трускавця за процедурою укладання договору, тобто за відсутності конкурентів. Цього року з огляду на суму відділ освіти оголосив відкриті торги, у яких абсолютно «неочікувано» переможцем знову став уже «свій» підприємець.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle