20.09.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Везуть із околиць у Трускавець. Депутати обурюються засміченням оздоровниці сусідніми селами

Везуть із околиць у Трускавець. Депутати обурюються засміченням оздоровниці сусідніми селами

*фото ілюстративне


Для сусідів нічого не шкода – навіть сміття! За таким принципом роками живуть мешканці навколишніх сіл Трускавця, які не соромляться привозити у курортне місто та скидувати тут гори нечистот. На останньому сесійному засіданні депутати Трускавецької міської ради порушили це болюче питання: захаращення сміттєвих майданчиків курорту великогабаритним сміттям. За словами обранця громади Миколи Сеньківа, який виступив із відповідними зверненням, доходить до абсурду – великогабаритні нечистота накопичуються поблизу баків із сміттям в різних мікрорайонах містах і створюють незручності для трускавчан. Окрім цього мешканці різних мікрорайонів нарікають – у їхніх дворах давно забули, що таке вулична естетика: накопичене великогабаритне сміття спотворює вигляд.   

- До мене нещодавно звернулися мешканці вулиці Сагайдачної, 28. Люди обурюються, що до їхніх майданчиків для сміття не підійти, оскільки вони загромаджені чималими купами сміття, серед яких старі меблі, матраци, непридатна техніка, тощо, - розповів пан Сеньків.

За словами депутата, мешканці цього мікрорайону через камери відеоспостереження зафіксували, що сміття на їхні майданчики неодноразово привозять і викидають жителі сусідніх сіл Модрич та Станилі. Звернення трускавчан до відділу благоустрою міста: навести порядок із такими порушниками результатів не дає. Оскільки, як пояснив пан Сеньків, щоб відділу скласти акт на порушника - необхідні паспорті дані цієї особи. Такою ж інформацією, звісно, ніхто не володіє. Тож виходить парадокс – великогабаритне сміття у Трускавець звозять, а оштрафувати за такі дії просто нікого. 

Слово в обговоренні проблеми взяв і мер міста. За твердженням Андрія Кульчинського, не є секретом, що у селі Станиля немає сміттєвих баків. Тож, очевидно, що добра половина мешканців села, яка працює на курорті, звозить саме в Трускавець, як побутове сміття так і великогабаритне. За словами депутатів - ситуацію врятували б штрафи, однак та як їх нікому виписувати – питання відкрите. Тож на сесійному засіданні наразі дійшли думки – скерувати до селищного голови Станилі листа із вимогою укласти угоду на вивіз сміття з фірмою ТзОВ «Комунальник 1», яка займається вивозом побутових нечистот із оздоровниці. В Трускавці вірять, що мешканці сусідніх сіл, по суті їхні сусіди, одумаються і перестануть засмічувати курортне місто нечистотами.

Наталя Зелена 


Социальные комментарии Cackle