29.11.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Вечір стрілецької слави! У трускавецькій школі мистецтв вшанували героїв минулого

Вечір стрілецької слави! У трускавецькій школі мистецтв вшанували героїв минулого

Піснею та захоплюючими розповідями про героїчні подвиги січового стрілецтва у школі мистецтв імені Романа Савицького цими днями вихованці вшанували славних героїв минулого – воїнів українського національного військового формування.

Концерт стрілецької слави, ідейним натхненником якого виступила Галина Маркович, завідувачка теоретичним відділенням, згуртував до творчого вечора талановитих дітей школи мистецтв із відділу духових інструментів, народного, струнно-смичкового, фортепіанного.

Діти піснею та грою на музичних інструментах прославляли славних героїв минулого. Доповненням до творчості стали захоплюючі розповіді про героїчні вчинки стрілецтва, їхню відвагу та мужність, побут та боротьбу. Цікавий історичний фактаж доповнювали слайд-шоу. А ще організатори вечора підготували для присутніх і не менш змістовні розповіді про творчі досягнення січових стрільців.

Виявляється, свій  вільний час бійці українського добровольчого легіону не марнували, а творили: писали вірші та пісні, були серед них музиканти та умільці, що грали на народних інструментах. За словами організаторів тематичного вечора - тема січового стрілецтва та його подвигів нині незаслужено призабута. Тож такими  заходами педагоги та учні школи мистецтв прагнуть нагадати про героїв, незламність їхнього духу, патріотизм та жертовну любов до України.

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle