05.06.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Василь Вірастюк модеруватиме у Трускавці Парний чемпіонат України зі стронгмену 2018

Василь Вірастюк модеруватиме у  Трускавці Парний чемпіонат України зі стронгмену 2018

За кілька днів, 9 червня, у Трускавці відбудеться спортивно-розважальне свято «Парний чемпіонат України зі стронгмену 2018». Міський відділ культури практично завершив допорогову закупівлю  щодо послуг з його проведення. Як стало відомо з тендерної документації, опублікованої на ProZorro, модератором заходу буде володар титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василь Вірастюк.

Спортивне свято відбудеться на Майдані Незалежності – тут буде змонтовано площадку для показових виступів площею 350 м2. Дійство, яке розпочнеться о 15.00, триватиме 4 години, виконавець має забезпечити участь у заході  атлетів та суддів, а також активно залучати глядачів та проводити серед них конкурси впродовж основних змагань.

За інформацією Федерації стронгмену України, до участі у змаганнях у Трускавці зголосилися команди зі Львова, Києва, Закарпаття, Чернівців, Івано-Франківська та Вінниці.

Для проведення спортивно-розважального свята з міського бюджету скеровано 190 тис грн. Нагадаємо, що Чемпіонат України з гірських автоперегонів, який відбувся у Трускавці в квітні, коштував 300 тис грн. місцевим платникам податків.

Галина УЛИНЕЦЬ

Социальные комментарии Cackle