14.09.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

В URBAN бібліотеці відбулася презентація картин трускавчанки Лілії Собко

В URBAN бібліотеці відбулася презентація картин трускавчанки Лілії Собко

Цьогорічний карантин вніс свої корективи та сповільнив звичний ритм життя. Хто ж сповна використав карантинну паузу – так це митці. Після піврічної перерви цими вихідними в URBAN бібліотеці пройшла цікава творча імпреза: зустрічі із талановитою трускавчанкою Лілією Собко. 

Гості культурного дійства зібралися у саду біля бібліотеки і на свіжому повітрі насолоджувалися мистецтвом. А презентувала цього дня Лілія Собко власні перші роботи – картини. За словами майстрині, випадкова зустріч з художницею Оксаною Яців з родини Копчак розкрила в ній талант до малювання. Тож тепер з -під її пензля виходять цікаві полотна. Більшість з них на тему природи, краси навколишнього світу та домашніх улюбленців.

Крім виставки своїх художніх робіт пані Ліля продемонструвала присутнім і ще один свій талант, яким захоплюється та розвиває вже багато років поспіль - східні танці. Відтак спробувати східний танець та вивчити кілька рухів пані Лілія запросила усіх присутніх.

Крапку у творчому вечорі того дня ставили спільною роботою – присутні разом із авторкою написали яскраву картину, яку подарували бібліотеці, на згадку про чудову зустріч.

лс0.jpg

лс2.jpg

лс3.jpg

лс4.jpg

лс.jpg

Фото: URBAN бібліотека

 

Социальные комментарии Cackle