20.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

В Музеї Михайла Біласа презентують яворівський розпис

В Музеї Михайла Біласа презентують яворівський розпис

19 серпня, на свято Преображення Господнього, у художньому музеї Михайла Біласа відкрито нову виставку, - інформує ТМР. Зали музею заполонили роботи Наталії та Мар`яни Дюг (матері та доньки), які презентують яворівський орнамент у всій його красі в сучасній інтерпретації. Роботи яскраві, колоритні, багаті на символи, а найголовніше – «теплі» через вдале поєднання традиційних для Яворівщини кольорів. 

Присутніх під час відкриття виставки зі своїми полотнами ознайомили мисткині – зокрема авторка розписів, членкиня Яворівського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Наталія Дюг.

Окрім цього під час презентації було згадано і всесвітньо відому яворівську забавку (іграшку), яка претендує на занесення до спадщини ЮНЕСКО, і про яворівську різьбу, і про кулінарний шедевр – яворівський пиріг. Відтак керівник музею Олена Білас-Березова запросила гостей музею переглянули відеосюжет про яворівські родзинки майстерності, вишиванки та розпис. Опісля усі охочі мали змогу оглянути роботи презентованої виставки.

Социальные комментарии Cackle