03.01.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Відома родина художників Копчаків презентуватиме у музеї Михайла Біласа свій живопис

Відома родина художників Копчаків  презентуватиме у музеї Михайла Біласа свій живопис

В період, коли кожен день зими дихає новорічно-різдвяними святами та сповнений чудес, у художньому музеї Михайла Біласа поціновувачів прекрасного запрошують на непересічну імпрезу: виставку живопису «Сни зимової ночі». Експозицію складуть картини творчої родини Копчаків: Віри Копчак, покійного Юрія Копчака та їхніх талановитих дітей:  Наталії Поліщук, Юлії Копчак, Андрія Копчака та Оксани Яців.
 
Як розповідає Віра Копчак, член національної спілки художників України, найстарша майстриня у великій творчій сім’ї, виставка полотен міститиме різнотематичний живопис, серед якого і картини на зимову тематику і не лише. Бо і зимою ми мріємо про літо, його тепло, сонце та квіти. Тож на виставці презентуватимуть і яскраві натюрморти та пейзажі.
 
- Кожен із нас творить в різному стилі та напрямку - і це чудово, бо наші роботи таким чином доповнюють одна одну. Усі ми виробили свій унікальний творчий почерк. Об’єднує ж  полотна одне - позитив, дарують картини, щирий  виплеск емоцій, кольору та гами. Намагаємось своїм мистецтвом дарувати людям добро, відволікати їх від сірої буденщини та зачаровувати цікавими сюжетами картин, у які закладаємо і глибокий філософський зміст,  - наголошує пані Віра Копчак. 

Любов до фарб та пензля у цій родині передається з молоком матері –  Віра Копчак та її покійний чоловік Юрій Копчак передали її своїм дітям, які зуміли розвинули в собі талант художників та плекають його у наступному поколінні. Полотна Копчаків уже давно беруть участь у виставкових експозиціях не лише в Україні, а й об’їздили чимало країн світу. Враження від них скрізь більш, ніж позитивні. 

Тож знайдіть час у святковій метушні та завітайте 4 січня о 16.00 на відкриття виставки талановитих робіт родини Копчаків у музей Михайла Біласа: позитив та натхнення вам гарантовані! 

Наталя Зелена

 
Социальные комментарии Cackle