16.04.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Відкрита першість з бадмінтону серед юнаків та дівчат – заряд бадьорості та позитивних емоцій

Відкрита першість з бадмінтону серед юнаків та дівчат – заряд бадьорості та позитивних емоцій

Минулого тижня у Трускавці  було організовано та проведено відкриту першість  з  бадмінтону серед юнаків та дівчат 10 -12 років.

Змагання проводились в спортивних залах середньої загально-освітньої школи № 1 і носили особистий характер. Всього у змаганнях взяли участь 29 чоловік - 18 вихованців відділення бадмінтону Трускавецького ДЮСК «Спортовець» (тренер – Юрій Бєлов) та 11 юних бадмінтоністів з м. Львова.

Організатори заходу – відділ освіти та відділ молоді і спорту Трускавецької міської ради. Безпосереднім проведенням змагань займалася суддівська бригада дитячо-юнацького спортивного  клубу «Спортовець».

На урочистому відкритті спортивного заходу учасників змагань вітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Трускавецької міської ради - Роман Коваль, головний суддя турніру- Юрій Бєлов та представник команди м. Львів - кандидат у майстри спорту України з бадмінтону Владислав Васильєв.

За результатами поєдинків у вікові групі до 10 років серед дівчат у призерах усі трускавчани – Кропивницька Анна, Спариняк Вероніка та Спариняк Софія;  у юнаків- Бекесевич Марко (Львів), Кас'яненко Ярослав (Трускавець),  Федак Захар (Львів).

У віковій групі до 12 років серед дівчат перемогу виборола Львова Анастасія (Львів), Жеплінська Віолета, Федів Марія (Трускавець);  серед юнаків переможцем турніру став Семенюк Владислав (Трускавець), друге місце - Голубов Дмитро (Львів), третє місце у активі Шпить Назара (Львів).

По завершенні спортивних змагань призери були нагороджені грамотами та медалями, а всі учасники змагань та численні вболівальники отримали масу позитивних емоцій та заряд бадьорості від гри у бадмінтон.

б2.jpg

 

 

 

 

 

  Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»                                                                                                                  

Социальные комментарии Cackle