05.06.2018 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Уже визначилися: 30% населення Трускавця обрали собі сімейного лікаря

Уже визначилися: 30% населення Трускавця обрали собі сімейного лікаря

Майже 7 тисяч трускавчан підписали декларації із сімейним лікарем. Такі дані цього тижня озвучив на оперативній нараді в мерії керівник міської лікарні Ігор Стасик. За словами медика, ці цифри свідчать про те, що 30% населення курорту уже мають укладені декларації із сімейними лікарями. Тож оздоровниця демонструє однин з кращих результатів в Україні.

- Вважаю такі показники більш, ніж хорошими. Оскільки, за інформацією Міністерства охорони здоров’я України, в середньому по містах кількість підписаних декларацій охопила 15% населення. У нас уже є 30%, - констатує Ігор Стасик.

Також за словами медика, найбільше підписаних декларацій в Трускавці серед осіб, вікова категорія яких складає 40-64 роки – тут свого сімейного лікаря обрали та уже консультуються 2 тис. 213 осіб. Загалом по вікових групах населення картина із підписаними договорами між пацієнтом та лікарем у курортному місті  виглядає так :  вік до 5 років – 633 декларації, 6-17 років  - 888 укладених договорів, 18-39 років - 1тис. 763 декларації з медиками, понад 65 років – 1 тис. 330 підписаних декларацій.

Додамо, кампанія із вибору сімейного лікаря стартувала в Україні 1 квітня. У курортному Трускавці обрати свого особистого медика містяни можуть із 14 сімейних лікарів, перелік яких із біографічними даними та стажем їхньої роботи, розміщений  у поліклінічному відділенні  міста. Декларації з сімейними медиками  в оздоровниці укладають безпосередньо у кабінеті лікаря або ж у реєстратурі медичного закладу.

Наталя Зелена 

Социальные комментарии Cackle