23.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Урочисто склали клятву! До спільноти гімназистів трускавецької НВК «СЗШ№2-гімназія» долучилися п’ятикласники

Урочисто склали клятву! До спільноти гімназистів трускавецької НВК «СЗШ№2-гімназія» долучилися п’ятикласники

У переддень новорічно-різдвяних свят, 20 грудня, відбулося щорічне, традиційне та одне з найважливіших свят – «Посвята в гімназисти». 48 п’ятикласників урочисто склали клятву гімназиста, виконали гімн гімназії та одержали книжки гімназиста, що символізує їх приєднання до дружної сім’ї гімназистів НВК.

Про цю подію інформує сайт НВК «СЗШ№2-гімназія».

Уже з порога школи гості та запрошені поринули в новорічно- казкову атмосферу фойє, а саме дійство відбувалося в не менш святково прикрашеній актовій залі. Цього разу посвята проходила у формі інтелектуальної гри. Юні гімназисти за своїми вподобаннями поділилися на п’ять команд: «Чемпіони», «Митці», «Художники», «Математики» та «Мовознавці» та, попри всі хвилювання, напрочуд легко впоралися зі всіма поставленими перед ними запитаннями.

ш2.jpeg

Починалася та завершувалася гра мудрою притчею про Художника та Олівця, яка спонукала до роздумів про сенс життя, а в проміжках між грою п’ятикласники могли продемонструвати свої таланти та здібності: тут були і запальне ча-ча-ча, і музична композиція, і картини юної художниці Кароліни Муравйової, і яскрава та феєрична казка «Ріпка» на сучасний лад. Але, мабуть, найсильніше враження на присутніх справив юний математик, учень 2-В класу Владислав Зарицький, який, вивчаючи ментальну арифметику, на очах у глядачів за лічені хвилини усно, без жодних калькуляторів виконував чисельні арифметичні дії, причому всі його обчислення виявилися правильними! 

Підвів підсумки гри директор школи Роман Гудзеляк. Отець-декан Петро Івасівка благословив юних гімназистів у добру путь, з привітальним словом виступила завідувач методичним кабінетом відділу освіти Трускавецької міської ради Інна Форемна. Свято викликало чимало позитивних вражень у присутніх, про що свідчили схвильовані обличчя батьків, щасливі та радісні діти, задоволені своєю працею вчителі! 

Хочеться, щоб ця урочиста мить назавжди залишилася в пам’яті п’ятикласників, щоб навчання в гімназії стало для наших дітей яскравим намистом, на яке будуть нанизані перлини радості, усмішок, натхнення та любові, щоб вони з честю та гідністю несли високе звання гімназиста!

ш3.jpeg

ш4.jpeg

фото з сайту НВК "СЗШ№2-гімназія" 

Социальные комментарии Cackle