08.10.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Університет третього віку - відтепер такий є і в Трускавці

Університет третього віку - відтепер такий є і в Трускавці

Вчитися ніколи не пізно! Таке твердження взяли на озброєння у  Трускавецькому  територіальному  центрі соціального обслуговування, на базі якого відкриває свої двері Університет третього віку. Створений з метою реалізації принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя, начитка так званих лекцій та практичних занять в університеті стартує  уже із жовтня і триватиме до травня. 

В університеті для зрілих студентів його підопічні матимуть  можливість не лишень бути соціально активними, але й опановувати нові знання та навички і правильно піклуватися про власне здоров’я, – наголошує директорка терцентру Олена Пилат. За її словами  Університет третього віку працюватиме за такими напрямками: декоративно-ужитковий, здоровий спосіб життя, основи релігії (теологія), культурно-мистецький, правознавство, новітні інформаційні технології. Щоб все було на найвищому рівні – цього року терцентр закупив нові комп’ютери в комп’ютерний клас. А ще трускавецтький університет третього віку має намір налагодити тісну співпрацю із польським аналогічним закладом. Під час візиту до оздоровниці  делегації з польського міста-побратима Дзялдово, яка  тривала  минулого тижня, було обговорено принципи такого співробітництва, особливо  в напрямку  освітніх програм для літніх людей. 

Нудьгувати підопічним трускавецького терцентру не доводиться і без навчань – оскільки в соціальній установі для відвідувачів, а це далеко не лише люди поважного віку, а й ветерани АТО, переміщені особи, діє фітнес-центр, аеробіка, масажний кабінет, салон краси, проводять численні літературні зустрічі із творчими людьми та майстер-класи. Для тих, кому уже важко самотужки прийти до установи, в терцентрі діє відділення соціальної допомоги вдома, тож соцпрацівниці відвідують понад 200 підопічних в домашніх умовах. В планах, як розповідає директор територіального центру Олена Пилат, пошук нових соціальних послуг та підвищення їхньої  якості, щоб максимально покращити та додати комфорту в житті літніх людей. А зі стартом навчання в університеті третьно віку – тут сподіваються відкриється нове дихання та нові творчі плани у підопічних соціальної установи. 

Наталя Зелена
 
Фото із сайт

ТМР
Социальные комментарии Cackle