21.09.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

«Удар» - єдина політична команда в Трускавці, яка здатна зупинити реванш корупціонерів

«Удар» - єдина політична команда в Трускавці, яка здатна зупинити реванш корупціонерів

Учора у Трускавці відбулася презентація команди «Удару (Українського Демократичного Альянсу за Реформи) Віталія Кличка», яка йде на місцеві вибори.

-«УДАР» від самого початку створення продемонстрував свою найвищу політичну якість. Ми були дуже дієвою фракцією у Львівській обласній раді, потім найкращою і найпослідовнішою фракцією Верховної Ради. Ми були серцем і рушієм Революції Гідності. Не піарились, а робили рутинну щоденну важку роботу, - зазначила під час презентації голова Львівської обласної організації «УДАРу» Оксана Юринець.

-Трускавець – особливе місто, яке дає надію тисячам людей, що приїжджають сюди за одужанням, місто, яке п’ятий рік поспіль приймає потужний європейський форум місцевого самоврядування. І трускавецька команда - це люди, якій йдуть у політику заради того, аби змінювати свій край й ці зміни творити спільно з громадою.«УДАР» зібрав найкращих: енергійних, професійних, чесних і самовідданих людей, – наголосила Оксана Юринець.

Юрій Гарбузинський, голова ГО «УДАР Трускавця» у своєму виступі зазначив: «Ми партія «Удару»: удару по казнокрадах, удару по корупції, удару по брехні. У Кличка просто цей удар поставлений професійно і тому він перший в нашій партії. Ми команда, яку воєдино об’єднали прагнення правди і справедливості, бажання будувати європейське, відповідальне суспільство тут і жити повноцінно і щасливо теж тут, на теренах Трускавецької ОТГ, на теренах наших рідних сіл і міст, нашої дорогої України. З цією метою ми і йдемо на вибори до органів місцевої влади. Ми будемо робити все, аби надії і сподівання громади на поступ, на європейську перспективу, на змістовне і щасливе наше з вами життя – справдилися!»

Голова громадської організації «Рада міста» Леся Дідик, як представниця трускавецької команди «Удару», нагадала, що коли у 2014 році розпочалась війна, люди команди були першими, хто розпочав мобілізацію громади на підтримку армії. Потім ми були тим дієвим інформаційним військом яке зупиняло інформаційну війну російського агресора проти нашої держави. Як члени громадської організації, були тими, хто оголосив бій корупції та безгосподарності у Трускавці.Саме наша громадська організація, а не партійці «Європейської Солідарності» тримали рубежі свободи в нашому місті.

-Заявляю відповідально, ми не спали і не вичікували політичної конк’юктури. Ми боролись з проявами корупції, безгосподарності, порушенням прав людини навіть тоді, коли результати здавались примарними чи недосяжними. Сьогодні можемо сказати сміливо, що ми єдина політична команда в місті, яка здатна зупинити реванш корупціонерів, під якими б європейськими прапорами вони не намагались зайти в раду!- запевнила Леся Дідик.

Зі словами вітань до присутніх звернувся Володимир Шутко, кандидат на обрання депутатом Львівської обласної ради від «Удару».

До «ударівської» команди Трускавця доєдналися: Юрій Гарбузинський, Леся Дідик, Владислав Гуменюк, Василь Рибак, Ольга Куц, Тарас Марголич, Ігор Паньків, Леся Сива, Василь Богун, Олег Колос, Володимир Куц, Ірина Іваночко, Олена Пахольчук, Руслан Піскун, , Микола Рибалов, Галина Вацко, Мар’ян Петрів, Юрій Кузик, Любов Митусь, Марія Сойка, Олег Ковальчин, Юрій Іваненко.

DSC04317.jpg

DSC04329.jpg

DSC04339.jpg

DSC04340.jpg

DSC04343.jpg

DSC04365.jpg

DSC04370.jpg

DSC04390.jpg

DSC04391.jpg

DSC04394.jpg

DSC04400.jpg

Социальные комментарии Cackle