01.09.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Учні трускавецьких закладів освіти вперше за півроку сіли за шкільні парти

Учні трускавецьких закладів освіти вперше за півроку сіли за шкільні парти

Трускавець належить до жовтої зони, а це означає, що усі школи сьогодні прийняти дітей на навчання. Свято до Дня знань відбулося по класах, лише для першачків, яких у Трускавці є 245, на подвір’ях шкіл пролунав перший дзвоник.

Як повідомив завідувач відділу освіти Орест Лобик, навчальні заклади міста забезпечені необхідними засобами захисту на місяць часу. Для кожної школи було закуплено два безконтактні термометри, 750 масок, 100 пар рукавиць, «Дезактин» (для поверхонь), антисептик для обробки рук, а також порошки для чищення, мило рідке та господарське, захисні щитки, клейку стрічку «Дотримуйся дистанції». Загалом на ці закупівлі витрачено 64,7 тис гривень. За словами пана Ореста, засоби захисту будуть докуповуватись, відділ освіти подав запит у фінуправління для виділення коштів.

А от маски учням повинні придбати батьки. Згідно з правилами учні на уроках можуть сидіти без маски, а вдягати її коли пересуваються коридорами школи. Для учнів 1 – 4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора. А от вчителі на уроках та перервах мають бути завжди у масках та змінювати їх кожні три години. 

За словами, Ореста Лобика, школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин. 

Як відомо, навчання відбуватиметься в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи, до спортзалу та кабінетів інформатики, трудового навчання.

До шкіл учні заходитимуть через різні входи, де організовано місця для обробки рук антисептичними засобами. Кожна школа напрацювала індивідуальні графіки роботи, розклади занять та маршрути, за якими мають рухатись діти навчальним закладом, щоб максимально дотримуватись соціальної дистанції. З цією інформацією батьки й учні можуть ознайомитися на сайтах або ж ФБ-сторінках трускавецьких шкіл.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle