25.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

Учениця з Трускавця здобула перемогу у всеукраїнському онлайн-конкурсі дитячих малюнків

Учениця з Трускавця здобула перемогу у всеукраїнському онлайн-конкурсі дитячих малюнків

Юна трускавчанка Діана Марченко, учениця  НВК «СЗШ №2-гімназія»,  здобула перше місце у всеукраїнському конкурсі «Країна моїх прав» у середній віковій категорії.

Конкурс проходив з 23 квітня по 22 травня.До участі в творчому проекті зголосилося понад 1000 дітей із різних куточків України, - інформує сайт ТМР. Загалом на онлайн конкурс було надіслано 1 тис 223 роботи, а участь в голосуванні за кращий малюнок взяло понад 15 тисяч осіб (15 659).

За результатами голосування було визначено по три переможці у трьох вікових номінаціях: молодшій, середній та старшій. Учениця НВК «СЗШ №2-гімназія» Трускавця Діана Марченко перемогла в середній віковій категорії. Її малюнок своїм голосуванням підтримали вболівальники.

Онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» проводить Координаційний центр з надання правової допомоги. Діти представляють на творчий конкурс живопис та графіку. Серед малюнків - роботи виконані гуашшю або аквареллю, кольоровими або простими олівцями, фломастерами, роботи на склі, за допомогою комп’ютерної графіки. Усі картини юних учасників, зазначають в журі,  вийшли яскравими, цікавими та несхожими одна на одну. Але їх об’єднувала спільна тема – права дітей та право на щасливе дитинство.

 

Ірина Романова 


Социальные комментарии Cackle