03.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У центрі Трускавця знову затопило вулиці. Влада протистояти дощам не здатна

У центрі Трускавця знову затопило вулиці. Влада протистояти дощам не здатна

Центральні вулиці курорту – Шевченка і Річки, коли дощить, вкриваються водою. Останній потоп зафіксували учора підприємці, яким «пощастило» мати там будівлі.

-15 хвилин дощу і вулиця попливла. Рівно тиждень тому ми написали колективне звернення. Ефективність і швидкість робіт бачите самі, - повідомив у соцмережі Фейсбук Андрій Олійник.

Нагадаємо, що трускавецький водоканал 23 червня все ж спромігся обстежити фекальний та ливневий колектори біля колишнього магазину «Річки» і підтвердив, що мережі працюють в нормальному режимі. А у затопленні пішохідних вулиць представники водоканалу обвинуватили негоду й … підприємців, які, за їхніми словами, підключили дренажі від своїх приміщень до фекального колектору.

У відповідь трускавчани цілком слушно зауважують, що технічні умови на приєднання до каналізації видає водоканал. Підприємство також мало б контролювати виконання й заключати договори на водопостачання та водовідведення.

Галина Жигаляк Жоден власник без дозволу водоканалу не зможе нікуди підключитись. Не перекладайте свою відповідальність на інших

Serhiy Oliynyk І в який раз історія повторюється, шукають крайніх але без погоджень з водроканалом ніяких підключень не проводитися. Про те що ранньою весною потрібно почистити колектор вони незнають бо нехочуть знати мабуть там немає великого грошового відкату а наші управлінці міста за місто не дбають їм би відкатів позбирати побільше. Теперішня влада (мер, заступники більша частина депутатів)це шахраї які ведуть місто в нікуди.

Олександра Олійник Не перекладайте з хворої голови наздорову. Хто повинен контролювати виконання технічних умов.?! Чому ви дозволили підключитися не там і не так як треба?! Мені, як підприємцю глибоко наплювати на те, що вже зроблено не так. Проблему потрібно вирішувати, а не стрілки переводити. У Вас як не паводок винен, то хтось інший. Вирішуйте проблему, а не демагогією займаєтесь

Василь Родіонов Бла, бла, бла! Шановні візьміться нарешті до роботи! Гроші Ви рахувати за болото в крані вмієте, а банально прочистити зливну решітку біля Стуса 3 Вам ліньки!


Як відомо, трускавецький водоканал, стовідсотковий засновник якого – міська рада, є банкрутом. Заборгованість за спожиті послуги перед дрогобицьким водоканалом становить понад 10 млн грн. За період карантину підприємство борги ще примножило! Трускавецький мер Андрій Кульчинський не придумав нічого ефективнішого, аніж погашати їх коштом трускавецьких платників податків. У березні водоканал отримав з міського бюджету 1, 4 млн грн, учора сесія ухвалила рішення про повторний транш з бюджету цьому підприємству на таку ж суму.

Ольга КУЦ

Фото і відео Андрія Олійника

в2.jpg

к1.jpg

к2.jpgк3.jpgк4.jpg

Социальные комментарии Cackle