03.03.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці знову зростуть тарифи на воду. Якість послуг не зміниться

У Трускавці знову зростуть тарифи на воду. Якість послуг не зміниться

Чергове підвищення вартості послуг на водопостачання та водовідведення у місті-курорті зумовлене новими тарифами для споживачів КП «Дрогобичводоканал». Вони були затверджені Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, і набрали чинності з 1 березня.

Про це повідомила прес-служба КП «Дрогобичводоканал».

Тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджету та інших споживачів м. Дрогобича становитимуть 22,6 грн за куб м з ПДВ. Для трускавецького водоканалу, який купує воду у Дрогобича, гуртовий тариф сягнув 9, 33 грн за куб м з ПДВ.

Востаннє підняття ціни на водопостачання та водовідведення для споживачів Трускавця було підтримане міськвиконкомом у грудні минулого року. Тоді затвердили тариф у розмірі 27, 83 грн за куб м  води з ПДВ, який сформований від ціни у 8,74 грн за куб м.

Зазначимо, що за період головування Андрія Кульчинського вартість послуг на воду для трускавчан зросла вже вп’яте. Однак чергове підвищення ціни не означатиме покращання якості. Кілька днів тому, звітуючи про свою діяльність, Андрій Кульчинський повідомив, що вода бурого кольору й з неприємним запахом, яка подається у  мережі з питного водосховища, буде такою до 2020 року. Саме на цей період, за словами мера, заплановане встановлення очисних споруд за умови, якщо Трускавець отримає стовідсоткове грантове фінансування.

ак.jpg

Як відомо, у передвиборчій програмі трускавецький мер одним з пріоритетів вказав «Питна вода одразу з крану», обіцяючи встановлення сучасних міських систем очистки води, цілодобове забезпечення якісною питною водою.

Нагадаємо, що нині борг водоканалу міста-курорту перед «Дрогобичводоканалом» становить близько 12 млн грн. Левова частка його була сформована за каденції Андрія Кульчинського – трускавецький очільник не зумів скористатися Постановою Кабміну від вересня 2015 року, завдяки якій водоканал отримав статус гуртового споживача. Як результат - на завершення 2016 року сума боргу сягнула 10, 9 млн грн!

«Дрогобичводоканал» у судовому порядку повертає кошти, які боргує водоканал міста-курорту. Боржник частково погашає недоїмку згідно із судовими рішеннями про розтермінування, водночас нарощуючи поточну заборгованість за спожиті послуги.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle