06.06.2022 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці запрошують на відкриття благодійної виставки українських художників

У Трускавці запрошують на відкриття  благодійної виставки українських художників

9 червня о 18.00 в музеї Михайла Біласа у Трускавці відбудеться урочисте відкриття благодійної виставки картин українських художників в рамках проєкту «Мистецтво нескорених», мета якого - збір коштів на придбання автомобілів швидкої допомоги для обпалених війною регіонів України. 

Українське художнє мистецтво є складовою боротьби української нації за свободу і незалежність у культурному вимірі. Однак,  українські митці не лише відтворюють художніми засобами світогляд свого народу, а й беруть активну участь в організації українського спротиву доступими їм засобами - своїми творіннями. 

Низка відомих українських художників, а саме Ігор Перхун, Микола та Андрій Чеботару, Віктор Чепінець, Володимир Сандюк, Аліса Оніпченко-Черняковська, Олександр Певсе та інші пожертвували свої картини для доброчинної акції, організованої Благодійним Фондом «Коло». Відвідувачі виставки можуть зробити пожертву для придбання швидких та отримати вподобані картини.

Перша виставка в рамках цього проекту успішно стартувала в музеї «Дрогобиччина» 20 травня. А  9 червня відбудеться відкриття другої виставки, цього разу у Трускавці. На відкриття запрошені представники міської та районної влади, представники культурної спільноти, місцевого бізнесу, благодійники та поціновувачі мистецтва. 

Акція також триває в онлайн форматі на сайті фонду https://www.kolo-fund.org/the-art-of-the-unconquered.  Керівник проєкту - Андрій Чеботару


Социальные комментарии Cackle