31.08.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці захисників України побратими вшанували біля банеру на будівельному паркані

У Трускавці захисників України побратими вшанували біля банеру на будівельному паркані

У суботу, 29 серпня, на площі біля бювету зібрались атовці, волонтери та патріоти, аби вшанувати пам’ять земляків, які відали свої життя за Україну.

Про це повідомив у соцмережі Фейсбук учасник бойових дій на сході України Леонід Федевич.

- Дякую всім, хто прийшов в цей день. Дякую Леву Грицаку, якій допоміг швидко відновити банер. Цей банер з фото наших героїв, був знятий та вкрадений напередодні «невідомими». Дякую всім, хто взяв участь у Богослужінні, - повідомив Леонід Федевич.

Віддати шану Героям прийшли Лев Грицак , Ігор Кісак, Руслан Козир, але не було діючого міського голови Андрія Кульчинського.

- Мабуть, соромно було дивитися людям в очі? Чому ми на шостому році війни поминаємо наших побратимів біля банеру на будівельному паркані. Згоден зі словами отця Йосипа, що це ганьба! Ганьба в тому, що на Галичині в Трускавці немає грошей та місця для пам’ятника Українським воїнам, але є гроші на сумнівні «фестивалі», - цілком слушно зауважив Леонід Федевич.

Нагадаємо, що до Дня пам'яті захисників України мерія організувала урочистість у саду героїв АТО «Мамина весна». Проте атовці заявили про намір провести панахиду 29 серпня біля банеру у курортному парку.

Адже протягом двох останніх років місце встановлення банеру було своєрідним місцем пам’яті про загиблих та місцем скорботи для усіх учасників АТО (ООС) мешканців Трускавця і гостей нашого міста. Коло нього завжди лежали квіти та горіли свічки.

Однак за кілька днів до анонсованого заходу банер зник – атовці повідомили поліцію про крадіжку. І висловили своє обурення: напевне комусь муляють очі обличчя тих, хто віддав життя за Україну, в тому числі і за те, щоб наша міська влада могла сидіти у теплих кабінетах попиваючи каву, вирішувати свої надважливі справи, ділити землю, витрачати гроші платників податків.

Ірина РОМАНОВА

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04+.jpg

09.jpg

06.jpg

05.jpg

10.jpg

08.jpg

Социальные комментарии Cackle