20.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці з’ясовують: чи готові батьки, щоб діти відвідували садки під час карантину

У Трускавці з’ясовують: чи готові батьки, щоб діти відвідували садки під час карантину

Чи запрацюють дитячі садки у Трускавці? Відповідь на це питання шукають в відділі освіти міста. Як поінформував керівник відділу Орест Лобик – триває процес опитування батьків, чи готові вони відпускати своїх малюків в дитсадки та наскільки гострою є зараз ця потреба. Думка батьків важлива з огляду на те, щоб зрозуміти - скільки груп у садках потрібно відкривати в Трускавці, на яких умовах, тощо.

За попередніми даними, дошкільні установи в Україні планують запрацювати з 25 травня. Відповідне рішення про відкриття дитячих дошкільних установ має видати уряд, продублювати обласна і міська комісія з надзвичайних ситуацій. В Уряді роз’яснюють – найперше відкриватимуть садки в тих містах, де стабільна ситуація із захворюваністю та немає стрімких злетів показників недуги серед населення.

До відновлення роботи садочків на період карантину МОЗ розробило правила, яких б мала дотримуватися дошкільна установа, зокрема забороняється:

  • використовувати тканинні багаторазові рушники в групах;

  • м'які іграшки;

  • килими з довгим ворсом;

  • перебувати у взутті у закритому приміщенні.

Також рекомендовано здійснювати термометрію тіла дітям при вході у садок, батьки, чи особи, які відводять малюків в дитячу дошкільну установу повинні бути в захисних масках та рукавичках. Температуру тіла вимірюватимуть і всім працівникам дошкільного закладу перед початком робочого дня. 

Додамо, до відкриття садків готові у Дрогобичі та Стебнику. Там планують до 1 червня підготувати дитячі садочки до прийому дошкільнят. У 9 закладах дошкільної освіти проведено ремонтні роботи за час карантину, ще у 2 роботи продовжуються: це заміна вікон, дверей, підлоги, ремонти приміщень. Про це інформує сайті ДМР. За словами головного освітянина Дрогобича Петра Шев`яка, з 10 червня дрогобицькі садки будуть готові відновити роботу. Щоправда запрацюють не усі садки і не всі групи у них одразу.

 

Наталя Зелена


 

 

 

 

Социальные комментарии Cackle