01.07.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці, як і на Львівщині, не дозволили відновити роботу дитсадків

У Трускавці, як і на Львівщині, не дозволили відновити роботу дитсадків

Показники захворюваності на коронавірус в регіоні змушують зберегти карантинні заходи в області. Їх на Львівщині продовжили до 7 липня. Таке рішення ухвалила вчора, 30 червня, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4% від загальної кількості (при нормі менше ніж 50%). Cередня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24), - повідомила пресслужба ЛОДА.

Під забороною в області залишаються: робота дитсадків, закладів культури, оздоровчих закладів для дітей, регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним громадським транспортом у міському сполучені.

Аналогічне рішення учора ухвалила й міська комісія з питань НС і ТЕБ, зробивши виключення щодо діяльності санаторіїв, ресторанів, які можуть приймати не більше 10 відвідувачів у приміщенні, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, дитячих атракціонів на відкритих майданчиках.

Учора під ЛОДА відбувався пікет з вимогою дозволити роботу дитсадків. На це Іван Собко заявив, що ЛОДА не може дозволити роботу дитсадків, бо «хто на себе візьме відповідальність, якщо на коронавірус почнуть хворіти діти».

- Якщо Епіцентру, фітнес-клубам, магазинам, ресторанам, залізниці можна працювати - то як повинні вийти на роботу їх працівники, які мають дошкільнят? Це як із громадським транспортом, який впустили одразу із послабленням карантину, бо працівники мають мати умови для виходу на роботу, - написала на своїй сторінці у ФБ депутатка Львівської облради Юля Гвоздович, яка брала участь у пікеті.

Наступні можливі карантинні послаблення на Львівщині обласна комісія ТЕБ і НС розгляне на засіданні 7 липня.

Вікторія УТРИН


Социальные комментарии Cackle