21.05.2020 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці вхід до бювету залишатиметься безкоштовним, мінеральні води - платними, як і були

У Трускавці вхід до бювету залишатиметься безкоштовним, мінеральні води - платними, як і були

У Трускавці триває масштабна реконструкція площі у курортному парку і косметичний ремонт бювету мінеральних вод. Кошторисна вартість робіт становить понад 300 тисяч доларів.

Про це повідомила фінансовий директор ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води» Анна Абрамова сьогодні, 21 травня, на засіданні сесії міської ради.

- Планували одне - хотіли трішки оновити, а замахнулися на значно більше. Ремонтні роботи ведуться таким чином, щоб площа слугувала щонайменше 100 років: ллється моноліт мармурова плитка, – зазначила пані Анна. – Площа зміниться кардинально – ми зробимо її для людей: висадимо дерева, розіб’ємо клумби, облаштуємо велопарковку. Відновиться фонтан, на сходах будуть поручні і пандуси, - змалювала привабливі перспективи представниця «Трускавецьких лікувальних вод».

За словами Анни Абрамової, бювет почне працювати тоді, як тільки відчинять свої двері для туристів санаторії й готелі Трускавця. Реконструкція ще триватиме, але для відпочивальників зможуть відкрити бічний вхід до бювету.

Щодо платного відвідування, то пані Абрамова наголосила: це питання стосується добросовісного ставлення до оплати керівників санаторно-оздоровчих закладів. Турнікети при вході до бювету демонтовано, підприємство замовило систему для користування картками за спожиту води. Й готується виконати вимогу Антимонопольного – усі споживачі повинні бути в однакових умовах щодо сплати за надані підприємством послуги.

- Вхід до бювету буде безкоштовним, а мінеральні води - платними, як й до цього часу, - запевнила представниця ТЛВ, анонсувавши підняття ціни на воду.

Нагадаємо, що «Трускавецькі лікувальні води» були створені в 2016 році, підприємство володіє спеціальним дозволом на користування родовищем мінвод до 2035 року. До лютого цього року власником товариства було ПАТ «Трускавецькурорт».

Ірина РОМАНОВА


Социальные комментарии Cackle