24.06.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці виборчий штаб «Батьківщини» знаходиться за тією ж адресою, що й офіс Партії регіонів

У Трускавці виборчий штаб «Батьківщини» знаходиться за тією ж адресою, що й офіс Партії регіонів

Днями директор «Карпат» Лев Грицак на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив оголошення, у якому повідомляє, що штаб і головний офіс «Батьківщини» відкриті в готельно-курортному комплексі на вул. Карпатська, 2.

А за інформацією пошуково-аналітичної системи YouControl, за цією ж адресою знаходиться трускавецька міська організація Партія регіонів. Вона не перебуває в процесі припинення, керівник – Лев Грицак.

скрін.png

Як  відомо, Лев Грицак неодноразово намагався відмежуватися від одіозної політсили. Задля цього екс-керівник міського осередку Партію регіонів не гребував й брехнею.

Так в автобіографічній книзі «Дерева моєї долі» Лев Ярославович запевняє, що у день побиття студентів на Майдані Незалежності у Києві він ініціював зібрання міської організації, на якому запропонував саморозпуститися.Пан Грицак маніпулює: «Після трагічних подій на Майдані трускавецький осередок Партії регіонів припинив своє існування, про що ми повідомили відповідним органам юстиції».

Як бачимо, за інформацією держреєстру, не припинив й досі існує! А Лев Грицак у жодний спосіб не відреагував на побиття «Беркутом» студентів! Не міг політичний флюгер, котрий не гребував співпрацею з будь-якою політичною силою, тільки б не позбутися добра, нажитого непосильною «працею», покинути лави провладної партії на зорі Революції Гідності. Коли неможливо було спрогнозувати, хто стане переможцем – злочинне керівництво держави чи люди, які вимагали змін.

І лише після перших розстрілів героїв Небесної сотні у січні 2014 року Лев Грицак вирішив дати драпа! Про це свідчить відповідь обласного управління юстиції, яка викриває брехню Лева Грицака у його мемуарах.

А заяви очільника «Карпат» про саморозпуск є цілковитою маячнею, оскільки рішення про ліквідацію місцевого осередку може бути ухвалене лише політрадою партії. Такого рішення немає й, очевидно, не буде. Отже Грицак так і залишиться з довічним тавром регіонала. Хоча сьогодні очолює міську організацію «Батьківщини», у яку увійшов вдруге.

Нагадаємо, екс-мер Трускавця був членом комуністичної та аграрної партій, «Батьківщини», співпрацював з СДПУ(о), за його вказівкою у Трускавці було реанімоване «Відродження», апофеозом стало керівництво міськими регіоналами.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle