20.11.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці вісім ОСББ подалися до участі в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив

У Трускавці вісім ОСББ подалися до участі в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив

У Львівській області стартував конкурс проєктів місцевих ініціатив на 2020 рік. Прийом заявок розпочався з 28 жовтня і триватиме до 29 листопада.

Цей обласний конкурс є хорошою можливістю залучити для реалізації тих чи інших потреб на місцях додаткові кошти. У ньому можуть брати участь проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами, або подані громадськими організаціями, ініціативними групами, ОСББ, благодійним фондами.

Як відомо, Трускавець з року в рік демонструє вкрай низький результат – подає мало проєктів до участі в конкурсі місцевих ініціатив, лише одиниці з яких стають переможцями. Скажімо, за підсумками минулорічного відбору місто отримало з обласного бюджету лише 0,5 млн грн на реалізацію 4 проєктів. А Дрогобич подав 80 проєктів, 52 з яких були визнані переможцями, відповідно з обласного бюджету місто Котермана залучило додаткових 6, 19 млн грн, Борислав – 2, 53 млн грн ( переможцями стали 25 проектів з 34).

Цього року Трускавець напрацював 27 проєктів, 8 з них запропоновані ОСББ. Йдеться про придбання та монтаж системи відеонагляду в ОСББ "Гошів 38", "Зелений дім 72", "Будівельник 2016", "Трускавець-комфорт", "Едельвейс 70". Проект щодо реконструкції URBAN простіру подало ОСББ «Файні газди», капітальний ремонт внутрішньо-будинкових мереж водопостачання та водовідведення (стояків) житлового будинку на вул.Івасюка, 1 у м. Трускавець ОСББ "Центральне-2017", капітальний ремонт дренажної системи житлового будинку на вул. Івасюка, 15 у м. Трускавець, ОСББ "Молодіжне-15".

Сподіваємося, що ініціатива співвласників багатоквартирних будинків допоможе цього року здобути Трускавцю від участі в конкурсі кращий результат, аніж завжди.

Нагадаємо, що гранична вартість проекту становить 500 тис грн, а гранична сума субвенції з обласного бюджету – 200 тис грн.

Ольга КУЦ


Социальные комментарии Cackle