10.12.2019 Трускавець Розмір шрифту: [+] [-]

У Трускавці в резиденції Святого Миколая збиратимуть кошти на закупівлю подарунків для обдарованих дітей міста

У Трускавці в резиденції Святого Миколая збиратимуть кошти на закупівлю подарунків для обдарованих дітей міста

До новорічно-різдвяних свят рукою подати. Першим в календарі грудня очікує на прихід свято Чудотворця Миколая. Щоб цьогорічне дійство запам’яталося як дорослим, так і дітям у Трускавці відділ культури започатковує традицію - у центрі оздоровниці на кілька днів відкриють резиденцію Святого.

Вона розміститься у музеї історії міста-курорту і працюватиме впродовж 18-20 грудня. Окрім самого Чудотворця, якого так люблять діти, на малечу в Резиденції чекатимуть аніматори та цікаві майстер-класи.

За попередньою інформацією, 18 грудня резиденція готується приймати наймолодших відвідувачів з 15.00 до 20.00 години. Однак на цей день місця вже зарезервовані, здебільшого школами міста,- кажуть у мерії Трускавця. Також 18 грудня о 17:00 відбудеться і благодійний аукціон, де можна придбати твори учнів трускавецької школи мистецтв ім. Романа Савицького та будинку учнівської творчості.
У другий день роботи резиденції Святого, 19 грудня,тут чекатимуть діток із  соціально-незахищених категорій населення. Відтак о 17:30 та о 18:30 Миколай запрошує в гості усіх охочих. Вхід в ці години діє за «золотим запрошенням», яке уже можна придбати у музеї міста-курорту, його вартість - 150 грн.

Паралельно із цим 19 грудня трускавчан та гостей міста просять  приєднатись до святкового дійства – відкриття новорічної ялинки, яке стартує  о 16:30 на майдані Незалежності.
20 грудня відбудеться закриття «Головної резиденції Св. Миколая» у Трускавці. В цей день містом пройде хода Миколаїв. Миколай разом зі своїми помічниками зустрінуться біля головної міської ялинки,  де проведуть драйвові флешмоби для дітей.

Проєкт «Резиденція Святого Миколая» переслідує благодійну мету – кошти, вилучені від роботи резиденції та аукціонів,  будуть скеровані  на закупівлю подарунків для обдарованих в галузі  мистецтва діток міста, - запевняє пресслужба Трускавецької міськради.

Наталя Зелена

*фото з сайту ТМР 
Социальные комментарии Cackle